Як здати неякісний товар. Як здати некпчестаен.товар.защіта прав потреб.

Продавець не зрадіє, дізнавшись, що ви вирішили повернути куплений у нього товар тому. Він наполягатиме на ремонті, заміні і навіть на те, що взагалі ви самі в усьому винні. Але якщо про недоліки товар а вас не попереджали при покупці, закон «Про захист прав споживачів» цілком на вашому боці. Вимагайте назад свої гроші.
Вам знадобиться
  • • товарний (касовий) чек;
  • • документи на товар (гарантійний талон, технічний паспорт і т.п.)
Інструкція
1
Не затягуйте з поверненням неякісного товар а. Поки не минув гарантійний термін служби (термін придатності) продавець несе підвищені зобов'язання. Якщо гарантійний строк не встановлений, ви можете пред'явити претензії щодо якості протягом 2-х років.
2
Вивчіть уважно вимоги законодавства про захист прав споживачів. Основні тези не завадить вивчити напам'ять. Цитати із закону допоможуть вам надалі повернути товар . Найчастіше недобросовісні продавці відмовляють в задоволенні законних вимог, використовуючи юридичну неграмотність покупця. Та й самі не завжди бувають грамотні. Усі законодавчі та нормативні акти ви можете знайти на сайті Товариства з захисту прав споживачів.
3
Поверніть товар назад в магазин. Якщо товар великогабаритний, оплатіть доставку. Вартість доставки ви можете витребувати з продавця, включивши її в суму своїх збитків. При цьому неякісний товар може бути повернутий навіть у разі втрати товар ного виду. Відсутність чека на покупку також перешкодою для повернення не є. Факт покупки можуть підтвердити свідки. Серйозні проблеми з поверненням у вас можуть виникнути тільки у випадку втрати інших документів (техпаспорта, гарантійного талона і т.п.). Але і тоді ви зможете відстоювати свою позицію в суді.
4
Наполягайте на виклику менеджера, адміністратора або директора магазину, якщо продавець наполегливо вам протидіє. Не зайвим буде мати при собі увімкнений диктофон. Якщо справа дійде до суду, цей запис зможе вам стати в нагоді. Якщо ви твердо вирішили саме повернути товар , а вам пропонують обмін або ремонт, наполягайте на своєму. Не забувайте самі і нагадайте продавцеві, що розірвання договору купівлі-продажу - це ваше законне право, і пояснювати, чому ви не хочете ремонту і заміни, ви нікому не зобов'язані (ст.18 Закону РФ "Про захист прав споживачів").
5
Напишіть відповідну заяву (претензію) у двох примірниках на ім'я керівника організації. Вимагайте, щоб працівники магазину прийняли цю заяву разом з товар ом. На другому бланку, який залишиться у вас, представники магазина повинні поставити підпис. Якщо заява у вас приймати відмовляються, відправте його поштою, листом з оголошеною цінністю з описом вкладення та повідомленням про вручення. Якщо ваша заява залишать без уваги, звертайтеся до суду.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=NJf8H-h6MiA
Зверніть увагу
Якщо буде призначена експертиза неякісного товару, ви маєте право при ній присутнім. Результати експертизи, при необхідності, можна буде опротестувати в суді. Оплатити експертизу зобов'язаний продавець. Але якщо експертиза доведе невинність продавця, вам доведеться відшкодувати всі витрати за її проведення.
Корисна порада
При грамотному поведінці покупця, вирішити подібні суперечки найчастіше вдається в досудовому порядку. Але в складних ситуаціях не зайвим буде звернутися за консультаціями в Суспільство по захисту прав споживачів або найняти кваліфікованого юриста.