Як підключити водяна тепла підлога.

В останні роки в якості альтернативної опалювальної системи все частіше застосовується теплий пол . Завдяки такій системі опалення розподіл тепла в приміщенні відбувається більш рівномірно. В якості джерел тепла для пристрою теплої пол а ис пол ьзуют електрику або гарячу воду. Водяні теплі пол и більш економічні. Пристрій водяної теплої пол а зовсім не складне справу.
Вам знадобиться
  • - труби;
  • - цемент;
  • - керамзит;
  • - гідроізоляційний матеріал;
  • - фольгована теплоізоляція;
  • - саморізи;
  • - будівельний фен або паяльна лампа;
  • - спеціальні кріплення;
  • - алебастру;
  • - перфоратор
Інструкція
1
Оберіть приміщення для установки теплої пол Апрі виборі приміщення необхідно враховувати, що теплий пол сушить повітря в приміщенні. Тому, установка такого пол а не рекомендується в спальнях. Ідеальними місцями для установки теплої водяної пол а вважаються кухня, ванна кімната і коридор.
2
Демонтуйте старе на пол ьное покриття і стяжку.
3
Підготуйте стояки для підключення теплої пол аТеплий пол можна підключити як до стояка центрального опалення, так і до стояка гарячого водоснабженія.Прі необхідності, замініть стояк гарячого водопостачання на пол іпропіленовий. Впаяти кульові крани в стояк.
4
Покладіть гідроізоляційний матеріалПрогрунтуйте нижню частину стін. Укладіть гідроізоляцію таким чином, щоб вона заходила на стіни, вище рівня майбутнього пол а. Гідроізоляцію необхідно укладати внахлест (приблизно 10 см). Акуратно запаяти шви і місця зіткнення зі стінами за допомогою будівельного фена або паяльної лампи.
5
Зробіть чорнову стяжкуКак правило, для установки стяжки ис пол ьзуется суміш керамзиту і цементного раствора.Іс пол ьзуя рівень, встановіть маяки для стяжки. Залийте стяжку і вирівняйте розчин по маяках. Протягом трьох наступних днів стяжку необхідно змочувати водою для додання їй більшої міцності.
6
Оберіть трубиДля монтажу теплої пол а рекомендується ис пол ьзовать безшовні металлопластових труби. Діаметр труб вибирається залежно від площі опалювального приміщення і тиску в стояку.
7
Покладіть трубиНастеліте фольгований утеплювач. Покладіть труби, прикріпіть їх до стяжки за допомогою спеціальних кріплень і підключіть їх до стояка. Труби слід укладати «змійкою». Встановіть фітинги на висновки труб. Промажте всі з'єднання спеціальним термостійким герметиком. Підключіть фітинги до висновків стояка. Дайте герметику просохнути.
8
Проведіть пробний запуск сістемиЧтоби переконатися в тому, що всі з'єднання зроблені надійно і труба ніде не протікає необхідно, щоб система простояла під тиском кілька днів.
9
Залийте чистову стяжкуПрі заливці чистової стяжки необхідно стежити за тим, щоб на її поверхні не було нерівностей. Дайте стяжці просохнуть.Ваш теплий водяній пол готовий.
Корисна порада
Слід враховувати, що після закінчення монтажних робіт рівень вашої підлоги підніметься на 5-7 см. Отже, і дверні коробки доведеться піднімати на цю відстань.