Як потрапити в Червоний хрест.

Червоний Хрест - це організація, що займається благодійністю, гуманітарною діяльністю, наданням допомоги нужденним людям. Російський Червоний Хрест є учасником міжнародного руху Червоного Хрест а і Червоного Півмісяця, і його двері відкриті для всіх небайдужих до чужого горя.
Вам знадобиться
  • - заява;
  • - копія паспорта.
Інструкція
1
З'ясуйте, де знаходиться найближче до вас відділення Червоного Хрест а. Скористайтеся довідковою службою вашого міста, району або зверніться за інформацією в Російський Червоний Хрест в Москві.
2
Ознайомтеся з офіційною інформацією про історію цієї організації, прочитайте документи - положення та правила, якими керуються члени РКК.
3
Зверніться у відділення Російського Червоного Хрест а із заявою про прийняття вас в члени (зробити це можуть тільки повнолітні громадяни). Як тільки вашу кандидатуру схвалять, вам вручать членський квиток встановленого зразка. Заплатіть внески (від 10 до 500 рублів в рік). Отримайте інформацію про найближчі заходи, де ви можете взяти участь.
4
Якщо ви не хочете бути офіційним членом Червоного Хрест а, можна приймати участь в роботі РКК як доброволець (з 14 років). Зверніться з усною або письмовою заявою до відділення Червоного Хрест а, з вами укладуть договір, де обмовляється вид і обсяг добровольчої роботи. Будь-коли договір можна розірвати. Ви можете надавати добровільну допомогу в якості донора крові, помічника по догляду за хворими (на дому чи в лікарні), роздавати гуманітарну допомогу або поширювати інформацію про діяльність Червоного Хрест а. Залежно від виду роботи вас можуть попросити надати рекомендацію, документи про освіту. Зазвичай організація бере на себе транспортні та інші витрати у вашій роботі добровольцем.
5
Слідкуйте за вакансіями на офіційних сайтах Червоного Хрест а, якщо ви хочете працювати на професійній основі. Найчастіше організація проводить конкурсний відбір для роботи безпосередньо в офісі компанії або в якості лікарів, медсестер та ін. Знання декількох мов збільшить ваші шанси на отримання роботи. Ви можете звернутися не тільки в РКК, а й в іноземні відділення руху Червоного Хрест а і Червоного Півмісяця.
Кожен год 8 травня відзначається Всесвітній день Червоного Хреста і Червоного Півмісяця. Це свято було засновано на честь швейцарського лікаря, громадського діяча і гуманіста Анрі Дюнана. Це своєрідна данина людям, які займаються наданням медичної та гуманітарної допомоги нужденним.
Даний свято має свою цікаву історію. 24 червня 1863 Анрі Дюнан став свідком битви між австрійською і італо-французької арміями на півночі Італії неподалік міста Сольферіно. В результаті військових дій було убито і поранено близько 40 тисяч осіб. Масштаб трагедії вразив Дюнана. Повернувшись до Швейцарії, він запропонував створити суспільство з надання допомоги пораненим солдатам, а також прийняти конвенцію про захист поранених і медичного персоналу на поле бою. Женевське суспільство заохочення суспільного блага в лютого 1863 організувало і профінансувало спеціальну комісію. В її складі було 5 осіб, троє з яких були лікарями. Ця комісія стала основою Міжнародного комітету з надання допомоги пораненим солдатам. На початку діяльність організації поширювалася виключно на учасників воєн, поранених в боях. Незабаром допомогу почали надавати і мирному населенню. В Росії подібне товариство було створено в травні 1867 і називалося «Суспільство про піклування поранених і хворих воїнів» .В час Міжнародний Комітет Червоного Хреста має постійні представництва і здійснює свою діяльність в різних країнах, у тому числі в багатьох «гарячих точках» світу . Його робота з надання гуманітарної та медичної допомоги жертвам конфліктів тричі відзначена Нобелівськими преміями світу. З 2005 року емблемою організації є червоний кристал. У цей святковий день проводяться масштабні гуманітарні акції, а також зустрічі працівників і добровольців Червоного Хреста. Якщо у вас є друзі або знайомі, які працюють у відділеннях Червоного Хреста, привітайте їх з професійним святом. Червоний хрест підтримує програму донорства крові, тому якщо хочете бути корисні суспільству, сходіть в місцеву поліклініку і станьте донором крові. Можливо, ваша кров врятує чиєсь життя. Крім того, при бажанні ви можете стати одним з добровольців, які беруть участь у виконанні гуманітарних програм Російського Червоного Хреста (РКК). Для цього зверніться у місцеве відділення РКК вашого міста чи області.