Як створити html сторінку.

В більшості випадків при відсутності досвіду створення веб-сторінок для цієї мети використовуються різноманітні системи створення сайтів. Однак якщо треба написати сторінку безпосередньо у себе в комп'ютері, без будь-яких скриптів або програм, то завдання це зовсім не так складна, як може здатися. Мінімальний набір інструкцій («тегів») мови HTML, необхідний для відображення найпростішої веб-сторінки, може вміститися в десяток рядків.
Інструкція
1
Запустіть будь-який текстовий редактор. Наприклад, простого Блокнота Windows буде достатньо для створення простої html-сторінки. Зручніше відразу зберегти веб-документ - зробіть це ще до запису в нього будь-яких тегів. Файл може бути будь-яким, а розширенням повинно бути htm або html - наприклад, page.html.
2
Вкажіть в першому рядку документа специфікацію HTML-стандарту, який буде використаний при написанні інструкцій мови. Наприклад:
3
Обозначте область, що містить інструкції мови HTML - він повинна починатися відкриваючим тегом і закінчуватися закриває .
4
Помістіть відразу після тега заголовну частину веб-документа - це блок, який повинен бути присутнім в коді кожної сторінки. Він не видно відвідувача сторінки, але містить службову інформацію для браузера і пошукових роботів. Цей блок починається з тега і закінчується тегом . Між ними помістіть рядок, з якої браузер прочитає текст заголовка вікна цієї сторінки: Це заголовок вікна Після тега title напишіть метатег, що містить інформацію про використовувану кодуванні: Це мінімально необхідний для нормального відображення сторінки набір тегів заголовної частини.
5
Вставте блок інструкцій видимої частини документа відразу після закриває тега заголовка (). Цей блок обмежується відкриваючим тегом і закриває . Між ними розміщуються теги всіх елементів, які відвідувач повинен побачити на сторінці. У найпростішому варіанті сюди можна помістити будь-якої текст. Наприклад: Це текст простої сторінки
6
Збережіть весь набраний вами вихідний код html-сторінки. Повністю він повинен виглядати так: Це заголовок вікна
Це текст простої сторінки
Подивитися цю сторінку ви можете, двічі клацнувши збережений файл.
7
Використовуйте спеціалізовані HTML-редактори, які значно спрощують створення веб-сторінок. Наприклад, необхідні теги найпростішої сторінки в них створюються разом з створенням нового документа, тобто простим натисканням клавіш CTRL + N.