Як відключити дефрагментацію. Як виконати дефрагментацію на виндовс 7.

Відключення автоматичної дефрагментації застосовується власниками ноутбуків для збільшення швидкості роботи (напрмер, в Windows 7 операція дефрагментації відбувається при кожному включенні комп'ютера). У той же час, ця операція - всього лише частина комплексу заходів, потрібних для досягнення мети.
Вам знадобиться
  • - Windows 7
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню системи і перейдіть в пункт «Усі програми» для проведення дефрагментації вручну.
2
Відкрийте пункт «Стандартні» і вкажіть розділ «Службові».
3
Виберіть пункт «Дефрагментація диска» в списку вікна програми.
4
Виділіть потрібний диск і натисніть кнопку «Аналізувати диск» для визначення необхідності проведення операції. Кількість фрагментованих файлів не повинно перевищувати 10 відсотків від загального числа файлів.
5
Натисніть кнопку «Дефрагментація диска» для виконання обраного дії. Процес дефрагментації може зайняти від декількох хвилин до декількох годин, в залежності від обсягу вільного місця на диску і кількості фрагментованих файлів на ньому.
6
Натисніть кнопку «Налаштувати розклад» в новому діалоговому вікні «Дефрагментація диска: зміна розкладу» для заміни часу проведення операції (щотижня, середа, годину ночі за замовчуванням) бажаними параметрами.
7
Введіть потрібні параметри в поля «Періодичність», «День» та «Час».
8
Натисніть кнопку «Вибрати диски» для відключення автоматичної дефрагментації певних дисків і застосуєте прапорці тільки на полях, обраних для проведення операцій з дисками.
9
Поверніться до головного меню «Пуск» і перейдіть в пункт «Виконати» для виклику інструменту «Редактор реєстру».
10
Введіть значення regedit у полі «Відкрити» і підтвердіть виконання команди натисканням функціональної клавіші Enter для повного відключення автоматичної дефрагментації.
11
Оберіть ключ HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Dfrg \ BootOptimizeFunction в списку в лівій області вікна редактора реєстру і створіть в ньому новий строковий параметр Enable зі значенням N.
12
Перезавантажте систему для застосування обраних змін.
Зверніть увагу
Наявність системних помилок або фізичні ушкодження диска не дозволять провести операцію дефрагментації диска. Необхідно попереднє відновлення вибраного диска.
Корисна порада
Мережеві папки не підлягають дефрагментації.