Як розблокувати захисний код.

Захисний код використовується для запобігання втрати важливих даних у результаті крадіжки або втрати телефону. Виділяють код захисту телефону та сім-карти, залежно від того, який саме код вам потрібно розблокувати, вам слід зробити наступні дії.
Інструкція
1
Якщо у вас заблокована сім-карта, то вам знадобиться пластикова упаковка від сім-карти, з якої ви її витягли після покупки. На ній має бути написаний pin і puk код и. У випадку якщо ви забули ПІН код , введіть його, використовуючи перший з надрукованих на упаковці. Якщо ж ви вже ввели ПІН- код три рази і симка заблокувалася, введіть puk- код . У разі невдачі вам слід звернутися в офіс оператора, до якого ви були підключені, для заміни сім-карти. Майте на увазі, що для верифікації прав на сім-карту ви повинні принести свій паспорт або привести власника сім-карти, якщо вона не була зареєстрована на вас.
2
При блокуванні телефону зверніться до виробника телефону для отримання код а розблокування. Цей код може як розблокувати телефон, обнуливши прошивку, тобто стерши всі ваші дані і повернувши телефон до заводського стану, так і просто скинути всі паролі. Будьте уважні при використанні цих код ов, якщо не хочете втратити всі особисті дані, збережені на телефоні.
3
Використовуйте перепрошивку телефону. Синхронізуйте телефон з комп'ютером, використовуючи дата-кабель. Попередньо встановіть всі необхідні драйвера на комп'ютер. Використовуйте пошук, щоб знайти заводську прошивку для вашої моделі телефону, а також програмне забезпечення для перепрошивки. Майте на увазі, що перепрошивка призведе до стирання всіх ваших особистих даних і здійснюйте цю операцію тільки в тому випадку, якщо точно впевнені в своїх силах.
4
Якщо ви сумніваєтеся у своїх здібностях, зверніться до сервісного або гарантійний центр. Пам'ятайте, що при зверненні в сервісний центр для перепрошивки ви можете втратити гарантію на ваш телефон, тому кращим є варіант спілкування з авторизованим гарантійним центром фірми-виробника вашого телефону. Не забудьте про паспорт і документи на телефон, а також коробку і касовий чек - від вас буде потрібно підтвердження факту законного володіння стільниковим телефоном.