Як розблокувати код телефону.

Для збереження в безпеці особистих даних в стільникових телефонах використовується система блокування захисним кодом. Це необхідно на випадок крадіжки або втрати телефону власником. Нерідкі випадки, коли володарі стільникових забувають або гублять коди блокування як сім-карти, так і самого телефону. В цьому випадку необхідно дотримуватися ряду рекомендацій.
Інструкція
1
Якщо заблокований сам телефон, то вам знадобиться ім'я виробника і назва моделі телефону. Скористайтеся пошукачами для того, щоб знайти спеціальні коди обнулення прошивки і коди скидання. Після вступу, вони скидають вихідні настройки і перуть всі особисті дані на телефоні, що повертає телефон до заводського стану. У разі. якщо ви не можете їх знайти, зверніться до виробника. Будьте обережні, використання коду обнулення прошивки призведе до невідновні втрати всіх ваших особистих даних, збережених в пам'яті телефону.
2
Перепрошити телефон, використовуючи спеціальне програмне забезпечення. Синхронізація телефону з комп'ютером, використовуючи дата кабель і попередньо встановивши всі необхідні драйвера на комп'ютер. Переконавшись, що ваш телефон синхронізований, запустіть ПЗ для перепрошивки, використовуючи заводську прошивку. Файли встановлення програмного забезпечення, а також файли заводської прошивки можна знайти в інтернеті, скориставшись пошукачем. Використовуйте тільки ті прошивки, які є заводськими, тобто чистими і не містять доповнень, а також підходять саме до вашої моделі телефону.
3
Якщо ви сумніваєтеся у своїх силах, зверніться в авторизований гарантійний або сервісний центр. Для того, щоб не втратити гарантію на телефон, переважно звертатися саме в гарантійний центр. Якщо ж у вас відсутні документи на телефон, або гарантійний термін закінчився, ви можете звертатися і в сервісний центр. За помірну плату ваш телефон буде розблоковано.
4
При блокуванні сім-карти використовуйте спеціальний puk-код, призначений для відновлення pin-коду. Ці коди повинні міститися на пластиковій карті, в якій знаходилася ваша сім-карта. Якщо ж ця карта була загублена, вам необхідно звернутися в центр обслуговування вашого оператора для відновлення. Майте на увазі, що для верифікації вашого права володіння буде потрібно ваш паспорт.