Як підстригти перського кота. скільки міліметрів оствіть шести при стрижці кішки.

Нині стрижка тварин стала звичним явищем. Можна підстригти кішку або собаку. Стрижки бувають стандартними для певних порід собак. Котів ж стрижуть швидше з міркувань гігієни та моди.
Вам знадобиться
  • ножиці перукарські звичайні, ножиці філіровочні, щітка-пуходерка, машинка для стрижки, металева гребінець з частими зубцями, спрей для розплутування ковтунів, гребінець для розплутування ковтунів, шампунь.
Інструкція
1
Звичайно, можете відвезти улюбленого кота в салон, або ветеринарну лікарню. Але ж не виключено, що ви й самі зможете чудово впоратися з цим завданням. Найчастіше котів стрижуть в літню спеку, щоб тварині не було так спекотно. Або ж з гігієнічних міркувань - бажаючи позбутися колтунів або зменшити кількість вовни, линяючої на меблі та килими. Якщо ви водите кота на виставки, то краще не стригти його взагалі. Немає гарантії, що кіт обросте до потрібного терміну, адже шерсть у кожної тварини відростає з індивідуальною швидкістю. А от якщо мугикаючи - виключно домашній улюбленець, або на виставки більше не ходить, то можете сміливо приступати.
2
Для початку тварину необхідно викупати. «Навіщо?», Запитаєте ви. Є 2 основні причини. По-перше, якщо шерсть брудна, то сильно затупляется інструмент. Якщо стригти чисту шерсть, ножиць і машинки без заміни ножа вистачить на всю котячу жізнь.В-друге, так само, як і при виконанні людської стрижки, зачіска вийде рівною і надалі краще збереже форму, якщо волосся чистий.
3
Висушіть тварина за допомогою фена, або ж просто промокніть рушником і дайте вовни висохнути. Після цього поставте кота на стіл. Гарненько розчешіть тварина. Чудово, якщо ви робите це регулярно. А от якщо ваш вихованець не надто дружить з гребінцем, то будьте готові виявити звалятися шерсть (Колтун).
4
Металевої гребінцем з частими зубцями акуратно розчісуйте Колтун, починаючи з нижньої його частини. Так, ця процедура вимагає терпіння, але так є шанс зберегти цю ділянку вовни. Якщо Колтун великий, то збризніть його спреєм для розплутування вовни і акуратно розчешіть гребінцем для видалення ковтунів, або, якщо випадок зовсім запущений, то просто зрізати. Якщо доводиться вирізати звалятися ділянку вовни - будьте гранично уважні. Ретельно промацайте кордон між шкірою і шерстю. Поранити тварину ножицями в цьому випадку дуже легко. Машинкою знімати шерсть простіше і безпечніше.
5
Найпопулярніший варіант для персів - стрижка «під лева». Для цієї моделі шерсть на корпусі знімайте машинкою «під нуль». На голові шерсть залишається в первозданному вигляді. Можете лише надати форму ножицями. Можна залишити «гриву» достовірніше - до лопаток. Шию, теж не стрижіть. У цьому випадку визначте, до якої ділянки ви залишаєте шерсть, підніміть шерсть рукою до коренів і знімайте машинкою до хвоста. Краю гриви трохи прорядіте філіровочнимі ножицями
6
З стегон, плечей, грудей і живота шерсть теж знімайте. А ось лапки стрижіть не повністю. Від пальчиків вгору залиште буфи. Їх ще можна назвати «носочки». Вони можуть бути округлої або циліндричної форми. Висота їх становить близько 5 сантиметрів. Форму їм надайте ножицями. Все, що вище - теж стрижіть наголо. На хвості залиште приблизно третину всієї вовни, з боку кінчика. Цій ділянці теж надайте округлу форму ножицями.
7
А можна і зовсім підстригти тварина рівномірно машинкою за допомогою насадки. Довжину вибирайте самі. Можете залишити 3, 6, 9 міліметрів. Це справа вашого смаку. Якщо користуєтеся насадками, то стрижіть проти зростання вовни. Раз вже взялися за обробку кота , можна відразу протерти вушка і оченята. Після стрижки можна сполоснути тварину теплою проточною водою без шампуню. Справа в тому, що дрібні Зістрижені волоски в процесі стрижки залишаються на шкірі тварини і можуть турбувати вашого кота .
Корисна порада
Адекватно оцінюйте характер і поведінку вашого кота. Якщо тварина не дається стригтися чи б'ється, то все ж зверніться в салон або ветлікарню. Там кота підстрижуть із застосуванням наркозу.
Котяча шерсть потребує постійного догляду. Особливо якщо у вас довгошерста кішка. Частіше за інших стрижуть перських і сибірських кішок. Проте в деяких випадках може виникнути необхідність підстригти тварина будь-якої породи. Наприклад, якщо через поганий догляд на шерсті утворилися ковтуни. При цьому фахівець-грумер не завжди може виявитися поблизу.
Вам знадобиться
  • Ножиці із закругленими кінцями або спеціальна машинка з насадками
  • Перчатки
  • Воротник
  • Фен
  • Косметические засоби для миття
Інструкція
1
Підстрижіть кішці кігті, особливо якщо ви стрижете тварина вперше і не знаєте, наскільки приємна йому майбутня процедура.
2
Заспокойте кішку . Якщо кішка сильно перелякана, не наполягайте і відкладіть стрижку до наступного разу. Погладьте кішку , скажіть їй різні ласкаві слова.
3
Якщо ви просто зібралися видалити ковтуни, то комір можна не надягати. Нехай той член сім'ї, якого кішка добре знає і любить, візьме її на коліна і ласкаво погладжує. Ви в цей час ножицями виріжте скупчення вовни. Якщо ж вам потрібна більш грунтовна стрижка, рекомендується надіти на кота комір. Тоді він не злякається шуму машинки.
4
Підстрижіть шерсть на спині і боках. Машинку рекомендується вести у напрямку шерсті. Не можна стригти кішку наголо. Повинна залишитися шерсть завдовжки не менше 0,5 см.
5
Переверніть кота на спину і підстрижіть шерсть на животі і грудях. Потім підстрижіть лапи. Можна залишити манжети. Ні в якому разі не чіпайте голову і хвіст.
6
Сполосніть кота теплою водою і просушіть феном. Якщо кіт не любить купатися, можна його не мити, а просто обдути теплим повітрям з фена.
Зверніть увагу
Насадки на машинку повинні бути 2-3 мм. Дрібніша насадка може пошкодити шкіру. Насадка більше 3 мм не дозволяє зрізати колтуни.Стрічь кішку потрібно перед початком линьки. Ніколи не стрижіть кішку безпосередньо перед виставкою. Шерсть повинна встигнути відрости. Котів можна стригти і по напрямку шерсті, і проти нього. Недосвідченому грумер краще стригти кішку у напрямку шерсті.Не зловживайте седативними препаратами. Деякі грумери стрижуть кішок під наркозом, але краще обійтися без нього. Занадто частий наркоз шкідливий для здоров'я кішки.
Корисна порада
Комір можна зробити зі звичайного носка. Проріжте дірочку для носа і надіньте на голову кота. За кілька тижнів до стрижки почніть привчати кота до коміра. Інакше комір не тільки не допоможе, але і буде дуже сильно заважати. Стригти кішку краще удвох з ким-небудь з членів сім'ї. Один заспокоює тварину і утримує його, інший стріжет.Еслі ви збираєтеся просто видалити ковтуни, кота можна попередньо не мити. Модельна стрижка є комплексною процедурою, тому попередньо шерсть краще обробити.