Як поміняти товар в магазині.

З проблемою обміну товара або повернення його в магазин рано чи пізно може зіткнутися кожен. Найчастіше процедура обміну товара супроводжується конфліктами з боку продавця стосовно покупця і в зв'язку з цим, слід знати, що обмін або повернення товара в магазин регулюється законом «Про захист прав споживачів» . Тому, перед тим як обміняти придбаний в магазині товар, варто знати кілька моментів, які можуть значно прискорити і полегшити процедуру обміну товара .
Інструкція
1
Ви маєте право поміняти або повернути товар у магазин у випадках, якщо товар виявився неналежної якості, не підійшов за розміром, фасоном або габаритам, а також якщо у товара були виявлені непереборні недоліки. Поміняти товар можна навіть в тому випадку якщо у вас відсутній товарний чек або упаковка, в якій знаходився товар при покупці. Обміну так само підлягають товари, куплені через інтернет-магазин або по акціях і знижкам.
2
При виявленні будь-яких дефектів або недоліків у товара зверніться в магазин для обміну товара в строк не пізніше чотирнадцяти днів з дня покупки. Якщо дефект або несправність у товара виявилися пізніше чотирнадцяти днів, а термін придатності не закінчився і є гарантія, то ви можете звернутися в магазин для обміну товара не пізніше закінчення гарантійного терміну. Обмін товара на аналогічний повинен бути проведений в день звернення.
3
У тому випадку якщо на день обміну в магазині буде відсутній аналогічний товар, ви може відмовитися від товара і зажадати повернення сплаченої суми за покупку. Виплатити гроші вам повинні протягом трьох днів. В іншому випадку ви можете укласти з продавцем угоду про обмін покупки, якщо аналогічний товар з'явиться у продажу пізніше. У цьому випадку продавець повинен сповістити вас про надходження аналогічного товара у продаж.
4
Якщо в магазині вам відмовлять в обміні товара або повернення грошових коштів, сплачених за покупку, ви повинні в письмовій формі звернутися до керівництва магазину. Для цього пишіть заяву з вимогою поміняти товар на аналогічний, а якщо такий відсутній у продажу, то повернути гроші за покупку.
5
При повторному відмову обміняти вам товар або повернути сплачені за покупку гроші, звертайтеся до відділу захисту прав споживачів для вирішення конфліктної ситуації або зверніться з позовною заявою до суду.
Зверніть увагу
Слід врахувати, що не всі товари підлягають обміну та поверненню.