Як прошити телефон Sony.

Прошивка телефону - це програмне забезпечення, що забезпечує його роботу. У більшості випадків, телефони мають мовні пакети, встановлені відповідно до мови країни розповсюдження. Якщо ж ви купили телефон за кордоном, або у вас виникли проблеми з прошивкою, необхідно перепрошити його.
Інструкція
1
Синхронізація телефону з комп'ютером. Для цього вам знадобиться дата-кабель, драйвера для комп'ютера відповідно до моделі вашого телефону , а також програмне забезпечення для синхронізації. У разі, якщо вищевказані компоненти не входять в комплект поставки, ви можете купити дата-кабель в магазині стільникового техніки, а драйвера завантажити з офіційного сайту або скористатися пошукачем. Майте на увазі, що драйвера, дата-кабель і ПЗ повинні підходити для моделі вашого телефону . Встановіть драйвера для телефону на комп'ютер, після чого підключіть телефон до комп'ютера. Запустіть ПЗ для синхронізації і переконайтеся, що комп'ютер "бачить" телефон.
2
Скачайте з мережі потрібну вам прошивку і програмне забезпечення для перепрошивки. Рекомендується скачувати "чисту", заводську прошивку. В іншому випадку ви можете зіпсувати апарат, який ви хочете перепрограмувати. Зверніть увагу, що прошивка повинна підходити саме для тієї моделі телефону , яку ви хочете перепрошивати. З виконання кроку №1, скопіюйте телефонну книгу, повідомлення, а також всю особисту інформацію з телефону на комп'ютер. Переконайтеся, що батарея телефону заряджена більш, ніж на 50%, щоб уникнути виключення під час перепрограмування. Запустіть ПЗ і скопіюйте прошивку, яка знаходиться на телефоні. Зробіть всі дії, ретельно дотримуючись інструкцій. Вимкніть телефон від комп'ютера і перезавантажте його.
3
У випадку, якщо ви сумніваєтеся в своїх силах, зверніться в сервісний центр. Перепрошивка не є гарантійним випадком, тому при виникненні необхідності зверніться в гарантійний або в сервісний центр.