Як розблокувати телефон Sony Ericsson.

Власник стільникового телефону може зіткнутися з необхідністю розблокування апарату як у випадку втрати блокувального коду, службовця для захисту телефону або сім-карти, так і у випадку заводський блокування телефону під одного оператора і неможливістю його використання в інших мережах. Залежно від типу блокування, необхідно слідувати одному з нижчеперелічених методів розблокування.
Інструкція
1
У разі якщо у вас заблокована сім-карта після триразового невірного введення пін-коду, знайдіть пластикову карту, в якій спочатку перебувала ваша симка. На ній повинні бути надруковані пін-код, а також пак-коди, службовці для розблокування телефону при блокуванні після невірного введення пін-коду. Якщо зазначені пак-коди не працюють або ви ввели їх неправильно і сім-карта повністю заблокована, зверніться до представництва вашого оператора для заміни сімки. Якщо сім-карта була оформлена на вас, візьміть з собою паспорт, якщо ж підключалися не ви, то власник сім-карти повинен заявитися в офіс особисто, взявши з собою паспорт.
2
Якщо ваш телефон був заблокований внаслідок невірного введення коду безпеки телефону , зверніться до представництва виробника вашого телефону або перепрошити апарат. У представництві вам повідомлять коди скидання налаштувань на заводські, а також коди для обнулення прошивки і її повернення до заводського стану. Ви також можете перепрошити телефон самостійно або ж звернувшись до сервісного центру. Майте на увазі, що при обнулення і при перепрошивке всі ваші особисті дані будуть загублені.
3
При заводський блокуванні під конкретного оператора, зверніться до фірми-виробника за кодом розблокування. У 90% випадків необхідний код буде вам надана, в іншому випадку вам буде потрібно перепрошити телефон. Якщо ви сумніваєтеся у своїх силах, зверніться в сервісний центр, де вам можуть як апаратно розблокувати телефон, так і перепрошити його. У випадку якщо ви купили телефон за кордоном, ви також можете встановити російськомовну клавіатуру.
Корисна порада
При блокировках будь-якого роду кращим є звернення в представництва або в сервісний центр.