Як зняти захист з телефону.

Існує кілька видів блокування, з якими може зіткнутися власник стільникового телефону - блокування сім-карти, блокування телефону і заводська блокування під оператора. При розблокуванні телефону від будь-якого з цих видів захисту варто слідувати однією з рекомендацій, відповідно, з типом блокування.
Інструкція
1
При блокуванні сім-карти сам телефон залишається робочим. Цей вид блокування може статися при неправильному наборі пін-коду. Використовуйте пак-код для розблокування, в разі ж якщо карта, в якій знаходилася симка, була загублена, зверніться представництво вашого оператора стільникового зв'язку. Якщо сім-карта була зареєстрована на вас, то буде потрібно ваш паспорт, в іншому випадку - паспорт людини, на якого вона була зареєстрована. Вам буде виданий дублікат сім-карти, після чого ви зможете здійснювати дзвінки.
2
Заводська блокування може зустрітися, якщо ви купили телефон, призначений для використання в мережі тільки того оператора, під якого він був заблокований. В іншому випадку при включенні телефону від вас буде потрібно ввести код розблокування. Зверніться до виробника стільникового телефону або до компанії-оператору, яка здійснювала блокування. Ви повинні будете надати серійний номер телефону (IMEI), а також особисті дані, вказані при реєстрації. В іншому випадку перепрошити телефон самостійно або зверніться до сервісного центру для розблокування апарату.
3
Блокування телефону покликана зберігати в недоторканності особисті дані власника телефону на випадок його втрати або крадіжки. В цьому випадку телефон блокується повністю. Для розблокування необхідно або звернутися до виробника або вчинити перепрошивку. Звернувшись до представника виробника, запросите коди скидання налаштувань на заводські, а також коди обнулення прошивки. Майте на увазі - в разі обнулення прошивки всі ваші особисті дані будуть стерті, як і у випадку перепрошивки. При перепрошивке ретельно дотримуйтесь інструкцій, а в разі якщо сумніваєтеся у власних силах - зверніться в сервісний центр для перепрошивки.