Як встановлювати прошивки на телефон.

Прошивка - програмне забезпечення, що забезпечує коректну роботу апарату, на який вона встановлена. Перепрошивка телефону може знадобитися, якщо на вихідній отстутствуют які-небудь необхідні функції, наприклад, мовної пакет, або якщо робота встановленої прошивки нестабільна. Для пере прошивки телефону необхідно дотримуватися декількох рекомендацій.
Інструкція
1
Синхронізація телефону з комп'ютером. Для того щоб синхронізувати телефон з комп'ютером, необхідний дата-кабель, а також драйвера і програмне забезпечення для синхронізації. Інфрачервоний порт або bluetooth-з'єднання також можуть підійти, але вони непридатні для пере прошивки, тому оптимальним варіантом є саме дата-кабель. Майте на увазі, що перед підключенням телефону необхідно встановити драйвера саме для тієї моделі телефону , яка підлягає синхронізації. Програмне забезпечення - це програма, що дозволяє робити операції з вмістом телефону . У разі якщо всі ці компоненти не входять в комплект поставки, купите дата-кабель, а драйвера і ПО знайдіть, використовуючи пошуковик.
2
Підготуйте телефон для пере прошивки. Підключіть телефон до комп'ютера і переконайтеся, що програмне забезпечення "бачить" його. Скопіюйте телефонну книгу, повідомлення і всі інші особисті дані з телефону на комп'ютер. Це необхідно, тому як при перепрошивке всі особисті дані можуть бути загублені як при невдачі, так і при успіху операції. Переконайтеся, що ви повністю скопіювали особисті дані, після чого приступайте до перепрошивке.
3
Залежно від виробника і моделі стільникового телефону , програмне забезпечення для пере прошивки може варіюватися. Використовуйте пошуковики для того, щоб знайти потрібну вам програму і прошивку. Переважніше буде, якщо вони будуть завантажені з сайту виробника. Встановіть програму, після чого скопіюйте поточну версію прошивки, встановлену на ваш телефон. Слід пам'ятати, що перепрошивка здійснюється тільки при повній зарядці батареї телефону . Перепрошити телефон, ретельно дотримуючись інструкції програми з перепрошивки. Не від'єднуйте телефон до закінчення пере прошивки.
Корисна порада
При виникненні проблем з прошивкою або перепрошити, використовуючи вихідну, або зверніться до сервісного центру.