Як вправляти кістки.

Скелет людини складається з кісток, суглобів і полусустава, які проходять між суглобами. При переломах може статися зсув кісток. Їх вправляє лікар-травматолог перед накладанням фіксуючого гіпсу. Також зміщення може відбуватися через вивихів в результаті травм і розтягувань. При перших ознаках вивиху або перелому негайно зверніться до травмпункту.
Інструкція
1
Вам зроблять рентгенівський знімок, на підставі якого лікар вирішить, як краще вправити кістку і яку фіксуючу пов'язку накласти.
2
При будь-якій травмі, будь то перелом зі зміщенням або вивих, кістки вправляє травматолог руками без використання інструментів. Іноді процедура проходить невдало і доводиться пацієнта поміщати в стаціонар, вставляти фіксуючі спиці і виробляти тривалий витягування. Також вам можуть призначити операцію по вправляння кісток після неправильно зрощених суглобів в результаті накладання гіпсу.
3
Виправлено кісток справлять під загальним наркозом або місцевим знеболенням. Ніколи не намагайтеся вправити кістки самостійно, наприклад, при вивихах. Процедура ця дуже складна, небезпечна і вимагає спеціальних знань і навичок. Тільки в медичних умовах за наявності кваліфікованої допомоги можна отримати позитивний результат і то не завжди.
4
До того ж, після більшості видів вивихів необхідно накладати гіпс. В основному зустрічаються вивихи півмісяцевої і ладьевидной кістки , а це ціла система, що складається з двох рядів складних з'єднань. Тільки верхній ряд утворює полулунную і ладьевидную кістка, з ними з'єднується гороховідная і тригранна кістка. Все разом утворює суглобову систему, втручатися в яку без спеціальних знань, навичок та адекватної діагностики дуже небезпечно.
5
вправлений ладьевидную кістка, травматолог робить її поворот майже на 90 градусів, потім накладає гіпс на 7 тижнів. Якщо вивих стався досить давно і утворився запальний процес, вам призначать хірургічну операцію, так як спочатку необхідно видалити запалення. Тому вправити самостійно кістки просто неможливо.
6
Виправлено півмісяцевою кістки проводиться виключно під наркозом в умовах стаціонару, так як найчастіше пошкоджений середній нерв.
7
Якщо ви вивихнули палець, що трапляється дуже часто, не намагайтеся його вправити самостійно - це може привести до перелому. Зверніться до медичної установи і вам проведуть рентгенологічне обстеження і нададуть професійну допомогу.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=8WCwJFDYVWo