Як заряджати ni cd акумулятори.

В даний час нікель-кадмієві акумулятори є основними багаторазовими джерелами живлення для побутової електро- і радіоапаратури, а також акумуляторного інструменту (не рахуючи мобільних телефонів, в яких, в основному, застосовуються літій- іонні акумулятори ). Правильні умови експлуатації, своєчасний повний заряд і періодично повторювані цикли повний розряд-заряд дозволять використовувати такий акумулятор більш тривалий час.
Вам знадобиться
  • Реверсивне імпульсний зарядний пристрій, автоматичний зарядний пристрій з функцією повної розрядки.
Інструкція
1
Нікель-кадмієвий акумулятор - єдиний з усіх типів акумуляторів, якому для нормальної і тривалої роботи потрібна повна розрядка. В цьому типі акумуляторів яскраво виражений ефект пам'яті, коли при постійній часткової розрядці зменшується корисна (ефективна) площа його електродів. Тобто він як би запам'ятовує періодично повторюваний нижній рівень розряду, і, розрядившись до цього рівня, припиняє роботу. Від цього і з'явилася назва даного ефекту. Для нормальної і тривалої експлуатації такого акумулятора треба його постійно повністю розряджати. Для цього існує два основних типи зарядних пристроїв.
2
Реверсивне імпульсний зарядний пристрій циклічно повторює цикли зарядки-розрядки з різним часом тривалості. Для використання такого пристрою вставте в нього акумулятор, потім включите пристрій в мережу змінного струму. Після закінчення процесу зарядки (сигнализируется індикатором) відключіть зарядний пристрій від мережі. Таке зарядний пристрій добре підтримує акумулятор в робочому стані, однак є складним і дорогим пристроєм.
3
Автоматичний зарядний пристрій з функцією повної розрядки більш переважно, тому що воно менш складно, дешевше, випускається в корпусах, що дозволяють заряджати 2 або 4 акумулятора одночасно. Вставте в таке зарядний пристрій 2 або 4 акумулятора. Встановіть перемикач на корпусі пристрою в положення, яке відповідає кількості заряджаються акумуляторів. Увімкніть прилад в мережу. Індикатор червоного кольору вкаже на те, що відбувається процес заряду. Для примусового розряду акумуляторів натисніть кнопку «Розряд». При цьому індикатор засвітиться жовтим світлом - йде процес розряду акумуляторів. Після закінчення розряду зарядний пристрій автоматично почне заряджати акумулятори . На закінчення циклу розряд-заряд вкаже зелений колір індикатора.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Sgj6o97N1vk