Як налаштувати телевізійні канали.

У нинішній час великого поширення набуло кабельне (супутникове) телебачення, в якому по одному кабелю може передаватися велика кількість телевізійних програм. Дивитися їх можна як на звичайному телевізорі, так і на комп'ютері, до якого підключений ТВ-тюнер. Налаштувати телевізійний канал в таких випадках можна кількома способами.
Вам знадобиться
  • телевізор, тюнер
Інструкція
1
Для автоматичної настройки телевізора на всі передані по кабелю програми увійдіть в основне меню телевізора. Виберіть пункт «налаштування каналів». У цьому вікні меню виберіть пункт «автонастройка». Телевізор послідовно перебере всі частоти, запам'ятовуючи ті, на яких присутній сигнал.
2
Для ручного налаштування виберіть пункт «ручне налаштування». У цьому меню виберіть номер каналу, необхідний діапазон і натисніть кнопку «пошук». Після захоплення системою налаштування якого або каналу натисніть «зберегти» для збереження або «пошук» для пошуку наступного каналу. Розсортуйте канали в необхідному порядку, для чого спочатку переведіть телевізор на цей канал, потім поміняйте порядковий номер каналу, після чого збережіть нові налаштування.
3
Для налаштування встановленого в системний блок тюнера встановіть драйвер і програмне забезпечення з йде з тюнером CD диска. Підключіть до входу тюнера антенний кабель. При першому запуску програми буде запропонована автоматична настройка тюнера. Погодьтеся для автонастройки або пропустіть цей крок для подальшої ручного налаштування.
4
Для ручного налаштування тюнера натисніть кнопку «налаштування» на панелі програми. У вікні, виберіть вкладку «канал». У цій вкладці виберіть вхід, з якого повинен приходити сигнал (кабель або антена). Потім виберіть країну і регіон, в якому проживаєте. Нижче виберіть формат сигналу кольоровості. Натисніть кнопку «автосканування». Після закінчення пошуку виберіть зі списку в таблиці (встановлюючи або знімаючи галочку у відповідних рядках у графі «запам'ятати» таблиці) необхідні вам канали . Потім (при необхідності) підпишіть вибрані канали в графі «назва каналу». Для обмеження доступу до яких-небудь каналах призначте пароль, натиснувши на кнопку «пароль». Після цього відмітьте ці канали галочками в графі «закрити паролем». Розташуйте канали в необхідному порядку, скориставшись функцією «сортування каналів». Натисніть кнопку «зберегти» і «ок».
Зверніть увагу
Насправді, якщо у вашій системі декілька джерел сигналу, то налаштовувати телевізор або проектор під кожен з них не доведеться. Вірніше, вам треба буде один раз правильно налаштувати відео пристрій, а потім лише трохи підрегулювати параметри під різні джерела.
Корисна порада
На жаль, сучасні виробники телевізорів налаштовують свою продукцію відверто погано, тому що зацікавлені не в тому, щоб їх дисплеї відповідали існуючим колірним стандартам, а в збільшенні продажів цих самих дисплеїв. Як встановити правильно параметр «контраст»?