Як отримати гроші Western Union. Як отримати переказ вестерн юніон.

Гроші можуть знадобитися дуже терміново. Але що робити, якщо людина, готова вам їх прислати, проживає в іншому місті чи навіть в іншій країні? В цьому випадку вам прийде на допомогу міжнародна система переказів Western Union. Отримати переклад ви зможете в найближчому до вас відділенні без особливих клопотів
Вам знадобиться
  • • паспорт;
  • • дані відправника;
  • • номер переказу.
Інструкція
1
Повідомте відправнику переказу ваші ім'я та прізвище і місто, в якому ви будете отримувати платіж. Отримання перекладу можливо в будь-якій філії міста протягом 45 днів з моменту його надходження, після закінчення цього терміну для отримання переказу доведеться зв'язуватися з сервісним центром Western Union.
2
Попросіть відправника переказу повідомити вам свої точні дані (ім'я та адреса), а також контрольний номер грошового переказу та суму переказу в письмовій формі - за допомогою SMS або по електронній пошті. Важливо, щоб дані були вказані з точністю до знака, саме так, як вони зафіксовані в системі (тобто латинськими літерами - кирилицю Western Union не підтримує), щоб при одержанні переказу у вас не виникло проблем через розбіжності в написанні імен власних.
3
Перевірте наявність перекладу на веб-сайті компанії. Для цього введіть надіслані вам дані: ім'я, прізвище та по батькові відправника (якщо по батькові було вказано), а також контрольний номер переказу, у відповідні поля для запиту. Статус перекладу відобразиться на моніторі вашого комп'ютера.
4
Виберіть філія, в якому вам зручно буде отримати гроші (переглянути інформацію про філіях можна тут же на сайті компанії). При виборі, звертайте увагу на асортимент послуг філії. Наприклад, відділення Пошти Росії видають грошові перекази за системою Western Union тільки з країн далекого зарубіжжя і лише в рублях.
5
Прийдіть у вибраний вами філія з паспортом або іншим документом, що засвідчує вашу особу. Заповніть бланк для отримання грошового переказу або повідомте дані оператору усно. Зазвичай крім контрольного номера потрібно вказати прізвище та ім'я (по батькові) відправника, його адресу (місто і країну), і суму переказу. Всі дані повинні вводитися точно так само, як вони були зазначені в системі Western Union відправником. Повідомте оператору також, в якій валюті ви маєте намір отримати переклад (якщо у вас є вибір). У Росії одержання переказів в більшості філій компанії можливо в рублях і доларах США.
6
Зачекайте, поки працівником філії будуть перевірені ваші документи і дані про переведення. Розпишіться в квитанції та інших необхідних документах. Отримайте і перерахуйте отримані гроші.
Зверніть увагу
Отримання перекладу Western Union іншою людиною неможливо навіть за дорученням. Якщо ви не зможете отримати переклад особисто, відправник може його переоформити, вказавши як адресата інша особа, або відкликати.