Як встановити програми в телефон.

Сучасні мобільні телефони з кожним роком знаходять все більш і більш потужний функціонал. Перегляд відео, прослуховування музики і радіо - цим вже нікого не здивуєш. Постійно розвивається ринок додатків, як платних, так і безкоштовних, охоплює практично всі сфери життя - за допомогою додатків ми можемо здійснювати веб-серфінг, спілкуватися зі знайомими, відправляти і приймати пошту, і грати в ігри. Щоб встановити програми на телефон, достатньо використовувати один з варіантів, зазначених нижче.
Інструкція
1
В першу чергу, зверніть увагу на телефони ваших знайомих. При наявності таких інтерфейсів, як bluetooth і інфрачервоний порт, ви з легкістю можете обмінюватися з ними програми ми. Необхідно всього лише перевірити свій телефон на предмет наявності вільного місця і підтвердити передачу.
2
Скачивайте програми з мережі за допомогою мобільного інтернету. Ви можете як знайти і викачати програми за допомогою мобільника, так і знайти їх на комп'ютері, а потім вже скачати, вписавши посилання до файлу в адресному рядку браузера телефону. Майте на увазі, що програма має бути призначене саме для вашої моделі телефону.
3
Встановіть програми в телефон за допомогою комп'ютера. Синхронізуйте телефон і комп'ютер за допомогою інфрачервоного порту, bluetooth-з'єднання або дата кабелю. При використанні інфрачервоного порту або bluetooth-з'єднання, достатньо активувати порт на комп'ютері і відповідний інтерфейс на телефоні. Після цього відправте файл з комп'ютера, використовуючи програмне забезпечення для ІК порту або bluetooth-з'єднання відповідно.
4
При синхронізації з використанням дата-кабелю спочатку встановіть драйвера для вашого телефону і ПО для синхронізації. Підключіть телефон через кабель, після чого встановлюйте програми, використовуючи програмне забезпечення для синхронізації. Дата кабель і програмне забезпечення, також як і драйвера, повинні знаходитися в комплекті з телефоном. Якщо це не так, купите кабель в магазині стільникового зв'язку, а драйвера і ПО скачайте в інтернеті.
5
Якщо ваш телефон підтримує карти пам'яті, ви також можете копіювати програми на карту пам'яті. Використовуйте картрідер, підключений до комп'ютера для того, щоб вставити в нього карту пам'яті вашого телефону. Скопіюйте на неї потрібне вам додаток, після чого вставте її в телефон.