Як поміняти заголовні на прописні. Як у ворде надруковані великі літери поміняти на маленькі.

Щоб поміняти великі літери на прописні, натисніть клавішу Caps Lock на клавіатурі. Якщо потрібно надрукувати невелику кількість великих літер, притисніть клавішу Shift, і, не відпускаючи її, натискайте потрібні літери. У тому випадку, коли текст надрукований, змініть його регістр за допомогою комбінації клавіш Shift + F3. В текстовому редакторі Word є спеціальний пункт меню, який відповідає за реєстр.
Вам знадобиться
  • клавіатура
Інструкція
1
Якщо набір тексту проводиться великими (великими) буквами, натисніть клавішу Caps Lock, яка знаходиться в лівій частині клавіатури. Після цього продовжуйте набір тексту прописними буквами. Якщо потрібно знову продовжити набір великими літерами - знову натисніть Caps Lock. Якщо ця клавіша натиснута, і набір проводитиметься великими літерами - у правій верхній частині клавіатури буде горіти відповідний індикатор.
2
Для того щоб набрати кілька великих літер підряд, притисніть клавішу Shift, їх на клавіатурі дві - зліва і справа. Не відпускаючи цю кнопку, набирайте потрібний текст. Якщо до цього набиралися заголовні букви - набір піде прописними і навпаки. Після того, як відпустіть, налаштування регістру повернутися до вихідних.
3
У тому випадку, якщо текст уже набрано, і є необхідність замінити заголовні букви прописними, виділіть потрібний фрагмент блоком за допомогою «миші». Якщо потрібно виділити весь текст, натисніть комбінацію клавіш Ctrl + А (латинське). Потім, натисніть комбінацію клавіш Shift + F3. Для цього притисніть клавішу Shift і не відпускаючи натискайте F3. Після першого натискання цієї клавіші великі літери перетворяться на прописні, після другого натискання (клавішу Shift відпускати не потрібно!), Великими стануть всі перші букви слів, після третього - всі букви знову стануть великими. Натискаючи цю комбінацію клавіш, виберіть собі потрібний регістр.
4
Якщо текст набраний у текстовому редакторі Word 2003 (файли з розширенням doc), виділіть його за допомогою «миші» блоком. Потім в меню, яке розташоване у верхній частині вікна редактора, знайдіть пункт «Формат». Виберіть пункти Формат-Регістр. У відкрилася табличці будуть перераховані всі можливі дії з регістром. Вибравши потрібний пункт, підберіть необхідний регістр. У разі якщо потрібно замінити заголовні букви на прописні - пункт «усі малі». Назва пункту може мінятися залежно від версії текстового редактора, але принцип буде той самий.