Як завантажити в телефон гри.

Стільниковий телефон вже давно не тільки засіб зв'язку, а й універсальний спосіб проведення дозвілля. З його допомогою ми можемо дивитися відео, слухати музику і грати в ігри. Якщо ви хочете завантажити в телефон ігри, вам слід скористатися одним із способів, наведених нижче.
Інструкція
1
Зверніться до своїх знайомих. Сучасні телефон и підтримують такі інтерфейси, як ІЧ-порт і bluetooth-з'єднання, що робить можливим обмін даними між телефон ами з однаковими інтерфейсами. Все, що від вас буде потрібно - це включити наявний у вас інтерфейс, прийняти вхідний файл і зберегти його в телефон е.
2
Використовуйте інтернет для скачування ігор з інтернету. Щоб скачати ігри, ви можете як знайти їх з телефон а, використовуючи вбудований браузер, так і знайти їх на комп'ютері, а після цього скопіювати посилання в адресний рядок браузера телефон а. Це заощадить вам гроші, які були б витрачені на завантаження інтернет-сторінок під час пошуку.
3
Якщо ваш телефон оснащений ІЧ-портом або інтерфейсом bluetooth, ви можете завантажити ігри на жорсткий диск комп'ютера і після цього передати їх на телефон . Активуйте відповідний інтерфейс на телефон е і передайте файл з комп'ютера, після чого прийміть і збережіть його на телефон е.
4
Синхронізуйте телефон з комп'ютером за допомогою дата кабелю. Зазвичай він входить в комплект поставки телефон а, разом з драйверами і ПЗ для синхронізації. Якщо це не так, купіть дата кабель в будь-якому комп'ютерному магазині, а драйвера і програмне забезпечення скачайте в мережі. Обов'язково переконайтеся, що драйвера, ПО для синхронізації, а також дата кабель підходять саме для вашого телефон а. Встановіть драйвера і ПО, після чого підключіть телефон до комп'ютера і переконайтеся, що програмне забезпечення "бачить" телефон . Після цього скопіюйте ігри в пам'ять телефон а, використовуючи ПЗ.
5
Якщо ваш телефон підтримує карти пам'яті, ви можете використовувати картрідер. У більшості випадків він вбудований в ноутбук, в іншому випадку купите його. Переконайтеся, що він підходить для того виду флеш-карт, які використовуються у вашому телефон е. Підключіть картрідер до комп'ютера і вставте флеш-карту в ридер. Скопіюйте ігри, після чого вставте карту назад в телефон .