Як відкрити свій швейний цех. Як отримати супсідію на відкриття швачок ного цеху куди звертатися.

Швейне виробництво має на увазі під собою бізнес, який спрямований на пошив одягу та різних інших швейних виробів, таких як рушники, постільна білизна, хустки, головні убори і т.д. Конкуренції в такому вигляді легкої промисловості досить багато, саме тому організація такого бізнесу повинна бути ретельно спланована.
Вам знадобиться
  • установчі документи юридичної особи, колектив працівників та спеціальне обладнання (швейні машинки, розкрійні машинки, оверлоки, установки для обробки матеріалів паром, ґудзикові автомати, між операційні столи і т.д.).
Інструкція
1
Вивчіть і проаналізуйте ретельно попит на ринку споживання швейних виробів. Тільки найбільш затребувана, модна і популярна серед покупців одяг зможе дати можливість зробити ваше підприємство рентабельним, а бізнес вигідним, окупивши всі ваші витрати.
2
Виберіть на основі вивчення попиту напрямок діяльності свого підприємства, визначитеся, буде це пошив дитячого одягу, дорослою, спортивної, ділового стилю і т.д. Пам'ятайте, для хорошого виробництва мало відкрити один цех , необхідно, як мінімум декілька, де будуть шитття текстильні аксесуари та різноманітний одяг.
3
Складіть бізнес-план для роботи свого цех а на перший звітний період. Опишіть в бізнес-плані всі цілі і завдання швейного виробництва, вкажіть форму правової власності свого майбутнього виробництва, розрахуйте, скільки коштів вам знадобиться на закупівлю сировини для шиття і змісту необхідного штату співробітників, а так же прорахуйте, в які терміни ви зможете отримати вигоду. При цьому слід знати, що якщо ви не маєте особистих заощаджень, то на підставі представленого бізнес-плану ви можете отримати банківський кредит на розвиток свого виробництва. Тому рекомендовано ретельно і грамотно підходити до складання цього документа.
4
Відкрийте розрахунковий рахунок в будь-якому банку. Орендуйте приміщення, якщо не маєте у власності. Закупити необхідне обладнання, встановіть його на місця і зробіть всі роботи з дотримання пожежної безпеки та влаштуванню робочих місць. Підготуйте всі необхідні документи, які необхідні для відкриття швейного цех а. Такими документами є документи, що засвідчують вашу особу, установчі документи, номер розрахункового рахунку, ІПН, документи що підтверджують юридичну адресу місця, де перебуватиме цех та ін.
5
Зверніться до податкової інспекції свого району для того, щоб зареєструвати швейний цех . Зверніться до органів МНС та Росспоживнагляду для проведення перевірки приміщення, де буде відкрито цех та отримання дозволу на роботу вашого швейного відділу.
6
Наберіть співробітників, відповідно до свого бізнес-плану, уклавши відповідний трудовий договір з кожним з них. В штат співробітників обов'язково крім швачок повинні входити раскройщик, дизайнер, бухгалтер та інші фахівці.
7
Розподіліть обладнання та ознайомте співробітників з ним, родом діяльності підприємства і обов'язках кожного працівника.