Як відкрити свій будівельний бізнес.

У всі часи були затребувані ремонтно-будівельні роботи, адже нове житло будується кожен день, а старе вимагає оновлення і ремонту з роками. Таким чином, будівельні роботи і будівельні організації, працівники-ремонтники потрібні і важливі завжди. Якщо правильно і грамотно організувати будівельний бізнес в наш час, можна мати хорошу прибути, якій позаздрять багато бізнес міни.
Інструкція
1
Дізнайтеся, які підприємства (організації, фірми) у вашому місті (регіоні, населеному пункті) займаються будівельно-ремонтними роботами, проаналізуйте їх діяльність, адже саме вони складатимуть для вас головну конкуренцію.
2
Дізнайтеся розцінки наявних будівельно-ремонтних організацій, ваших виявлених конкурентів. Якщо конкуренція велика, досить вибрати кілька великих фірм, що займаються подібною діяльністю багато років і кілька маловідомих, які присутні на будівельному ринку не настільки давно.
3
Напишіть заяву на відкриття ІП, ВАТ і т.д. до місцевих органів влади. Дочекайтеся отримання документів, що підтверджують найменування організації і дозвіл займатися, в нашому випадку, ремонтно-будівельними роботами (свідоцтво про державну реєстрацію).
4
Зареєструйте свою фірму в місцевій податковій інспекції. Замовте друк для своєї будівельної організації. Зареєструйтеся в органах соціального захисту та страхування.
5
Орендуйте офісне приміщення, куди будуть звертатися ваші майбутні клієнти за консультацією або замовленням робіт.
6
Складіть рекламний текст про діяльність своєї компанії. Додайте рекламу в ЗМІ, розклейте оголошення, замовте спеціальну розсилку по електронній пошті потенційним споживачам.
7
Найміть необхідних компанії робочих будівельників і обробників. При цьому враховуйте стаж роботи в даній галузі та рекомендації з попередніх місць роботи. Співбесіда на посаду найкраще проводити самостійно. При цьому поки компанія ще молода необов'язково наймати працівників на постійній основі, можна укласти з ними короткострокові трудові договори та сплачувати заробітну плату в залежності від виконаних робіт.
8
Найміть кошторисника. Ця людина дуже знадобиться вам. Він буде виїжджати на об'єкт і проводити всі розрахунки по ремонтно-будівельним роботам, які в подальшому буде надавати ваша фірма.
9
При появі першого замовлення почніть закупівлю необхідного для робіт обладнання. Купуйте тільки найнеобхідніше і тільки для надійшов замовлення. Не варто тринькати гроші, інструмент необхідно купувати по потребі, благо зараз дефіциту на будівельному ринку немає і все можна придбати в лічені хвилини.
10
Продумайте текст договору, який ви будете укладати з замовником. Приклади договорів можна знайти в інтернеті. У договорі обов'язково пропишіть пункт, що свідчить про внесення передоплати в розмірі 50%. Саме ці кошти ви направите на транспортні витрати спеціалістів та придбання інструменту. Крім цього в договорі необхідно вказати права та обов'язки сторін, терміни виконання та прийому робіт і інші важливі деталі.
11
У разі якщо вам незрозуміло, як грамотно скласти подібного роду договір, ви можете звернутися до фахівця, а після складання першого бланка, на принципі і подобі, міняючи інформацію про замовника укладати договори з іншими клієнтами.