Як встановити джакузі. при монтуванні джакузі в підлогу будинку необхідно передбачити.

Якщо ще п'ять-сім років тому джакузі можна було зустріти лише в саунах і заміських будинках, то сьогодні ці гідротехнічні споруди завоювали споживчий ринок так, що часто їх встановлюють в звичайних ванних кімнатах.
Інструкція
1
Головна задача для хоче мати джакузі у власній квартирі - отримати дозвіл на її установку в органах житлового господарства. Крім цього, іноді для установки такою ванною потрібно об'єднати приміщення ванної та туалету, тобто виникає необхідність в переплануванні квартири, що теж потребує спеціального дозволу.
2
І тільки після отримання відповідних документів ви зможете зайнятися безпосередньою установкою джакузі . Правда встановлювати її самому вам не доведеться. Все більш-менш солідні компанії, які торгують сантехнічним обладнанням, мають власних майстрів для такого виду робіт.
3
Виміряйте приміщення ванної кімнати, намалюйте її план разом з комунікаціями і електророзводкою, принесіть його в магазин майстрам, викинь ванну і заплатите гроші.
4
Демонтуйте стару ванну, встановіть на труби гарячої та холодної води Фільт механічної очистки. Без них вашу джакузі , швидше за все, встановлювати не будуть. Забезпечте майстрам доступ до електосеті вашої квартири. Використання розеток поблизу джакузі неприпустимо, т.к. ванна через свою вологості відноситься до приміщень з агресивним атмосферою. Тому установка електрообладнання для гідромасажною ванною виробляється прямим підключенням до мережевого кабелю.
5
Дочекайтеся доставки ванни, приїзду майстрів. Простежте за монтажем джакузі . Зазвичай гідромасажні ванни встановлюють строго горизонтально по рівню. Для цього у неї є спеціальні ніжки з підкруткою. Також необхідно правильно встановити слив ванній. Зливний отвір у ванній кімнаті має бути не вище 10 см над рівнем підлоги. Якщо воно вище, то необхідно передбачити спеціальний подіум або підставку для джакузі .
6
Порядок підключення майстрами джакузі такий: підключення до водопроводу і каналізації, підключення до електромережі, установка чаші ванній за місцем впритул до стіни. Потім її прісверлівают до підлоги, а шви між стіною і ванною зашпаровують спеціальним нейтральним або санітарним герметиком.
7
Обов'язково зробіть тест-включення ванною і перевірте роботу всіх її режимів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=9PB_Px-Ihoc
Зверніть увагу
Як це буває дуже часто, виникненню джакузі допоміг випадок. Італійці американського походження брати Джакузі сконструювали спеціальну ванну для хворого малюка з їхніх сімейства, якому були потрібні щоденні фізіотерапевтичні процедури. Уже через два роки запатентовані ванни з гідромасажем стали успішно продаватися в усьому світі, а торгова марка Джакузі стала наріцательной.Джакузі - це ванна з гідро- і аеромассаженим обладнанням. Вона відрізняється від звичайної ванної наявністю спеціальних отворів з форсунками, расположеннихмі по всій ванній чаші. Потужний насос дозволяє подавати через них струменя води під тиском до 4-х атмосфер і насичувати воду воздухом.Іменно ці особливості і є головними проблемами в установці джакузі будинку. Справа в тому, що гидромассажноє обладнання вимагає досить великої потужності електричної мережі, а сама ванна важка і об'ємна. При повному завантаженні джакузі може важити до 1,5 тонн.
Корисна порада
Як і всяке дороге устаткування, фахівці радять застрахувати вашу джакузі.