Як відключити вікно вітання.

При завантаженні або перезавантаженні Windows з'являється вікно вітання (екран вітання). Потрібно вибрати обліковий запис, а потім ввести пароль у вікні введення. Це зручно, якщо на комп'ютері працюють кілька користувачів. Але якщо на комп'ютері працюєте тільки ви під одним обліковим записом, а всі інші використовуєте вкрай рідко? Тоді можна відключити вікно вітання, зробивши автоматичний вхід за вашого облікового запису.
Вам знадобиться
  • - пароль адміністратора і пароль облікового запису, яка буде завантажуватися за замовчуванням.
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск» - у вікні пошуку прямо на ній введіть control userpasswords2 - і натисніть Enter. З'явиться попередження «Windows потрібен дозвіл на продовження» - виберіть «Дозволити».
2
Відкривається вікно «Облікові записи користувачів». Виділіть мишкою ім'я користувача, чия обліковий запис повинна завантажуватися за замовчуванням - зніміть галочку з пункту «Вимагати введення імені та пароля» - і натисніть «Застосувати».
3
З'являється вікно «Автоматичного входу в систему». Введіть пароль, підтвердьте його та натисніть ОК.
4
Перезавантажте комп'ютер. Вікно вітання відключено. Тепер комп'ютер буде автоматично завантажувати потрібний обліковий запис, не показуючи екран вітання і не вимагаючи додатково вводити пароль.
5
Зазначений спосіб працює в Windows Vista і Windows 7. Щоб прибрати вікно вітання в Windows XP, натисніть «Пуск» - «Панель управління» - «Облікові записи користувачів» - «Зміна входу користувачів в систему» і зніміть галочку «Використовувати сторінку вітання».
Зверніть увагу
- Обов'язково запишіть пароль адміністратора і облікового запису в надійному, недоступному для чужих місці. Якщо ви не вводите пароль кожен день, його легко забить.- Не варто відключати екран вітання і введення пароля, якщо, крім вас, доступ до комп'ютера мають кілька інших користувачів.
Корисна порада
- Щоб переключитися на інший обліковий запис - скористайтеся «Швидким переключенням користувачів»: натисніть клавіші Ctrl + Alt + Del і виберіть «Змінити користувача» .- Якщо вам потрібно повернути вікно привітання: натисніть кнопку «Пуск» - наберіть в рядку пошуку control userpasswords2, потім виберіть користувача за замовчуванням, поставте галочку «Вимагати введення імені та пароля» і натисніть ОК. Перезавантажте комп'ютер.