Як дізнатися поточний час.

Будь-які годинники можуть зупинитися - механічні та кварцові, і електронні. А зорієнтуватися по небесним світилам можна не завжди, та й то лише приблизно. Отже, як же можна точніше дізнатися, скільки зараз часу?
Вам знадобиться
  • - телефон;
  • - комп'ютер або комунікатор;
  • - інтернет-підключення;
  • - радіоприймач або телевізор.
Інструкція
1
Зателефонуйте по стаціонарному телефону в службу точного часу вашого міста. Інформацію вам повідомить автовідповідач. Послуга безкоштовна і доступна цілодобово. Номер телефону даного сервісу можна подивитися в телефонному довіднику. Зробити виклик на цей номер можна також і з мобільного телефону. У цьому випадку з'єднання буде оплачуватися відповідно до вашого тарифного плану.
2
Зробіть дзвінок кому-небудь із знайомих (якщо телефонної служби у вас немає або ви не захотіли туди звертатися). Вибачитеся, коротко поясніть свою ситуацію і запитайте, який зараз година. Якщо ви будете вести себе коректно, ваш знайомий охоче повідомить вам інформацію безкоштовно. Мінус даного способу в тому, що отримана інформація часто виявляється приблизною. До того, ж небажано ставити такі питання в нічну пору. Розбудженим людям властиво в люті перебільшувати, та й дружбі може настати кінець.
3
Встановіть інтернет-з'єднання. Зайдіть на будь-який сайт, який демонструє точне час . На подібних сайтах можна дізнатися поточний час не тільки у вашій місцевості, але і в будь-якому іншому місті. Для цього достатньо ввести найменування цікавить вас населеного пункту в поле для запиту.
4
Увімкніть радіоприймач. Більшість радіостанцій регулярно інформує своїх слухачів про поточний час з різним ступенем точності. Якщо ступінь точності обраної станції вас не влаштовує, переключіться на іншу хвилю.
5
Увімкніть телевізор. Телевізійні заставки, що показують точне час , як правило, передують новинні випуски. Але існують також і телеканали, що демонструють інформери з точним поточним часом постійно. Пошукайте їх в ефірі.
6
Вийдіть з квартири на вулицю і поцікавтеся, який зараз година, у кого-небудь з перехожих. Поводьтеся гранично ввічливо і доброзичливо. Отримавши відповідь, подякуйте людини. Інформація може виявитися як точної, так і немає.
7
Зайдіть додому до кого-небудь із знайомих і дізнайтеся поточний час у них, якщо перехожих ви не зустріли або просто боїтеся розмовляти з незнайомцями. Даний метод безпечний у відповідне для візитів час діб. У нічну пору подібне звернення може закінчитися плачевно. Розбуджений людина поточний час вам напевно повідомить, але дуже приблизно. При цьому не виключена можливість застосування грубої фізичної сили.