Як встановлювати гри на самсунг.

Мобільний телефон вже давно не просто засіб зв'язку, а повноцінне мультимедійний пристрій. З його допомогою ми можемо відмінно скоротати дозвілля за переглядом цікавого фільму, прослуховуванням музики або за грою. У міру еволюції стільникових телефонів, еволюціонують і ігри - багато телефонів фірми "Самсунг" дозволяють грати не в просто двовимірні, а й в повноцінні тривимірні ігри . Для встановлення ігор можна використовувати один з нескладних способів.
Інструкція
1
Використовуйте комп'ютер для завантаження ігор на телефон. Для цього вам буде потрібно дата кабель, драйвера для телефону, а також програмне забезпечення для синхронізації. Майте на увазі, що всі ці компоненти повинні підходити саме до тієї моделі телефону, на яку ви хочете встановлювати ігри . У більшості випадків, ви знайдете все вищевказане в комплекті з телефоном, в іншому разі скористайтеся пошукачем для того, щоб знайти драйвера і програмне забезпечення. Дата кабель ж можна знайти в магазині стільникового зв'язку.
2
Встановіть драйвера і програмне забезпечення для синхронізації на комп'ютер. Підключіть стільниковий телефон і переконайтеся, що комп'ютер "бачить" його. За допомогою пошуковика знайдіть спеціалізовані сайти, присвячені контенту для вашої моделі телефону і скачайте потрібні вам ігри . За допомогою ПО для синхронізації скопіюйте викачані файли на телефон. Перезавантажте телефон через комп'ютер, після чого відключіть телефон від комп'ютера через "Безпечне вилучення пристрою".
3
У випадку, якщо у вас немає можливості для синхронізації, ви можете завантажити потрібні вам ігри , використовуючи браузер телефону. Знайдіть ігри , які ви хочете завантажити, за допомогою комп'ютера і впишіть посилання на файл в браузер телефону, після чого скачайте гру. Звичайно, можна знайти потрібний вам сайт і за допомогою телефону, але в цьому випадку ви витрачаєте зайві гроші на перегляд інтернет-сторінок.
4
Ви також можете завантажити потрібні вам ігри з телефонів друзів. Внаслідок того, що на всіх телефонах фірми "Самсунг" встановлений інтерфейс bluetooth, можлива передача даних з іншого телефону. Все, що вам треба - це активувати цей інтерфейс в налаштуваннях і попросити свого знайомого передати гру за допомогою bluetooth-з'єднання. Підтвердіть отримання файлу і дочекайтеся закінчення передачі. Збережіть отриманий файл в папці " ігри ".
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=5bKbrFIsIlc