Як в'язати зайчика.

У кожної людини знайдеться пам'ятна м'яка іграшка з дитинства, і багато дорослих людей захоплюються виготовленням таких іграшок ручної роботи. Якщо ви любите в'язати, а також хочете порадувати своїх друзів або маленьких дітей незвичайним подарунком, спробуйте зв'язати гачком зайчика - така іграшка буде зберігатися в родині, якій вона буде подарована, довгі роки.
Вам знадобиться
  • - бавовняна пряжа
Інструкція
1
Підготуйте бавовняну пряжу різних кольорів, з якої ви будете в'язати зайчика , і починайте в'язання з двох вух - їх краще всього пов'язати з білої пряжі.
2
Для першого ряду наберіть ланцюжок з 31 повітряної петлі, а потім в'яжіть стовпчиками без накиду нешироке полотно, що розширюється до середини і звужується на кінці. Всього потрібно зв'язати шість рядів, а потім скласти готове вухо навпіл і зв'язати сполучними стовпчиками обидва його краї разом. Точно так же зв'яжіть друге вухо.
3
Після цього займіться вив'язування двох рук майбутнього зайчика - кожна рука складається з п'ятнадцяти рядів, які потрібно в'язати по спіралі, збільшуючи довжину кожної руки до потрібних розмірів. Останній ряд залиште недов'язаною, а в отвір помістіть м'який наповнювач. Зв'яжіть точно так само другу руку.
4
Потім переходьте до в'язання двох ніг, що складаються з п'яти рядів, пов'язаних, як і попередні деталі, стовпчиками без накиду. Як і руки, ноги в'яжуться по спіралі, а потім набиваються м'яким наповнювачем через верхній отвір.
5
Білій пряжею зв'яжіть хвостик зайчика , набравши для цього кілька вільних повітряних петель і пров'язуючи в них такі ж вільні стовпчики. Хвостик складається з п'яти рядів.
6
Окремо зв'яжіть голову і тулуб, починаючи в'язати голову з верхівки. Зв'яжіть дев'ятнадцять рядів стовпчиками без накиду, додаючи петлі рівномірно по спіралі, щоб голова вийшла порожнистої і об'ємною, а після третього ряду прикріпіть ліворуч і праворуч вуха, пов'язані в попередньому кроці.
7
Окремо вивяжіте круглі білі щічки і пришити їх до мордочці зайця. Вишийте на мордочці очі, виводячи голку з чорною ниткою з вивороту на лицьову сторону, а також вишийте вії. Окремо зв'яжіть нижню панель тулуба, провязав десять рядів і пришивши нижню частину до верхньої частини за допомогою сполучних стовпчиків.
8
Тулуб і голову набийте наповнювачем і закрийте отвори, а потім зберіть зайчика , закріпивши на тулуб руки і ноги.