Як зшити чохли на стільці.

Щоб оновити інтер'єр, зробити предмети в ньому в одному стилі, не обов'язково купувати нові меблі. Краще освіжити стару, пошивши чохли практично для будь-якого предмета. Почати можна, наприклад, з чохлів на стільці.

Вам знадобиться

Тканина, швейна машинка, ленти/застежка- "липучка"

Інструкція
1

Виміряйте параметри стільця. Виміряйте і запишіть висоту і ширину спинки стільця, потім всі чотири сторони сидіння.

2

Побудуйте викрійку. Якщо ви хочете зробити чохол на спинку, який буде накривати її як накидка і зав'язуватися стрічками по боках, то достатньо буде викроїти прямокутний шматок тканини відповідно до ширини і висотою спинки (+1,5 см - припуск на шви). Якщо ж чохол буде вдягатися як наволочка, то до ширини додайте ще кілька сантиметрів - відповідно до товщини спинки, також не забудьте про припуски на шви.

3

розкрою деталей для сидіння. Намалюйте на тканини квадрат, рівний сторонам сидіння. До кожної з сторін квадрата додайте ту довжину чохла, яка вам здається найбільш підходящою. Чохол може спускатися до підлоги або тільки закривати саме сидіння. Покладіть вийшов шматок тканини на стілець, краю викрійки опустите з усіх боків так, щоб вони прилягали до ніжок. Проведіть лінії від кута сидіння вниз вздовж ніжки. Проробіть цю операцію на всіх чотирьох кутах. Тканина, яка настовбурчується на кутах, виходить окресленої. Покладіть викрійку на стіл і виріжте ці окреслені частини (не забудьте скрізь додати по 1,5 см на шви) - у вас вийдуть виточки.

4

Підігніть два рази на 0,7 см верхню і нижню боку викрійки для спинки, прострочіть їх. Складіть деталь навпіл лицьовою стороною всередину і прострочіть краю.

5

Підігніть і обшийте краю деталі для сидіння. На двох передніх кутах місця витачек зшийте. На що залишилися сторонах підігніть і обшийте їх, але не сполучайте; пришийте до них стрічки, щоб закріпити чохол, коли ви надягнете його на стілець. Також можна використовувати гудзики або застібки-"липучки".