Як зменшити шум жорсткого диска. Як зменшити диск с.

Стаціонарні комп'ютери, на відміну від ноутбуків і їх "молодших братів" - нетбуків, відрізняються не тільки габаритами корпусів, а й рівнем шуму , який виходить від внутрішніх пристроїв. В будь-якій комплектації системного блоку є найбільш галасливі складові - кулер (вентилятор) і жорсткий диск.
Вам знадобиться
  • - жорсткий диск;
  • - будь ізолятор шуму.
Інструкція
1
На даний момент в спеціалізованому магазині комп'ютерної техніки можна придбати спеціальні системи звукоізоляції, але, як правило, вони призводять до підвищення температури робочих поверхонь жорсткого диска, до того ж, ціна даний пристроїв залишається високою . А такий варіант підходить далеко не всім. Таку систему можна виготовити в домашніх умовах.
2
Ціна саморобних пристроїв буде значно нижче, швидше за все, через те, що дизайн свого винаходу буде не найкращим. При модернізації свого жорсткого диска не варто забувати про нагрівання всіх пристроїв в цілому, т.к. вінчестер разом з процесором є, мабуть, самими теплоємними пристроями.
3
Схема самого найпростішого шумоізолятором полягає в створенні прокладок з поролону між корпусом жорсткого диска і металевої стійки, на якій він кріпиться. Після такого вдосконалення кількість dB стрімко падає вниз, але температура всередині корпусу системного блоку і накопичувача піднімається вгору. Практично кожен жорсткий диск з такою ізоляцією шуму дає значний приріст в температурі (до 55? С).
4
При досягненні такої температури у вашого накопичувача знижується термін служби, тому даний ізолятор можна використовувати в рідкісних випадках, коли не шкода розлучитися з пристроєм накопичення інформації. Також можна використовувати замість поролону синтепон - досить легкий і об'ємний матеріал. В силу своєї будови він швидко накопичує температуру, тому його потрібно використовувати в парі з пристроєм охолодження.
5
Можна виготовити короб для жорсткого диска, скориставшись обрізками листів товщиною 7-8 мм. Його виготовлення найкраще замовити у знайомих, які працюють на підприємстві. Союз «синтепон + алюміній» дають непогані результати не тільки в ізоляції шуму , але і в теплоізоляції. Варто відзначити, що в коробку, крім жорсткого диска і синтепону, необхідно помістити П-подібну пластину, яка гратиме роль радіатора.
6
Також можна використовувати іншу систему охолодження - за допомогою водяного блоку. Така технологія вважається більш надійною, але в домашніх умовах її виготовлення обмежено багатьма факторами (зварювання металевих трубок і корпусу). Цей спосіб добре підходить для домашніх комп'ютерів і робочих станцій.
Потужні комплектуючі комп'ютера забезпечують його ефективну роботу - але як правило, потужність супроводжується шумом, який всерйоз заважає тому, хто працює за комп'ютером. Галасливі блоки живлення є частою проблемою для власників домашніх комп'ютерів, так як гул вентилятора турбує мешканців квартири, особливо, якщо комп'ютер працює ночами. У цій статті ми пропонуємо вам простий і доступний спосіб безпечного для комп'ютера зниження шуму, виробленого блоком живлення.
Інструкція
1
Основна причина шуму від блоку живлення - це стугонливий вентилятор, тому надійний спосіб знизити шум - це заміна звичайного вентилятора блоку живлення на новий, з доданим спеціальним перехідником для надтихої роботи.
2
Підготуйте всі необхідні деталі для заміни - викрутити з системного блоку, попередньо знеструмивши його, блок живлення, купите тихий вентилятор з перехідником і візьміть звичайну хрестову викрутку.
3
Дотримуйтесь правил безпеки, розкриваючи корпус блоку живлення. Зніміть всі металеві предмети - кільця, браслети, та інші аксесуари; надіньте одяг з натуральної тканини. Користуйтеся гумовими рукавичками.
4
Отвинтите кришку блоку живлення і зніміть її, після чого відкрутите від однієї з сторін вентилятор і теж зніміть його. Вимкніть живлення вентилятора, витягнувши роз'єм, або, якщо роз'єму немає, зрізавши провід.
5
Відрізані дроти ізолюйте. Новий вентилятор встановіть на те місце, звідки ви щойно дістали старий.
6
Прикрутите його викруткою до кришки блоку живлення і виведіть дроти, що живлять вентилятор, назовні, разом з рештою проводами, що виходять з блоку. Підключіть живлення блоки, не встановлюючи його всередину системного блоку, і замкніть контакти в роз'ємі, щоб запустити його і протестувати роботу.
7
Якщо вентилятор обертається справно, зберіть назад корпус БП і прикрутіть його на місце в системному блоці. Харчування підключіть до материнської плати. Увімкніть комп'ютер і переконайтеся, що він став працювати набагато тихіше.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=tlomdLzg0lU