Як знайти дизайнера інтер'єру: поради щодо вибору фахівця.

Дизайн інтер'єру - справа серйозна. Приміщення облаштовується на тривалий термін, тому перед ремонтом або будівництвом необхідно врахувати не тільки доступність і ціну матеріалів і меблів. Загальне відчуття гармонії і комфорту теж мають бути присутні в приміщенні. Не кожен може самостійно продумати всі деталі і врахувати всі нюанси, і тоді постає питання про те, як знайти дизайнера інтер'єру .
Інструкція
1
Визначтеся, який результат ви хочете отримати і оцініть, чи дійсно вам потрібен дизайнер інтер'єру або буде достатньо погортати спеціальні журнали по інтер'єру. Проконсультуйтеся зі своїми будівельниками, досвідчена бригада часто знає, яким способом втілити в життя те чи інше дизайнерське рішення.
2
Вирішіть, що для вас є визначальним фактором: ексклюзивний інтер'єр будь-якими шляхами і способами або ціна питання. Пам'ятайте, до якого б дизайнеру ви не звернулися, така робота не буде коштувати копійки, розрахуйте свій бюджет.
3
Виберіть, куди ви звернетеся за дизайнерським проектом: у відому фірму або до приватного дизайнеру. Майте на увазі, що багато приватних дизайнери, пропрацювавши певний час штатними співробітниками дизайнерської фірми і набравшись досвіду, йдуть у «вільне плавання». Такі приватні дизайнери можуть гарантувати високий рівень роботи за нижчою ціною, ніж запросила б фірма.
4
Зверніться до знайомих. Якщо хтось із них користувався послугами дизайнера інтер'єру , ви зможете не тільки взяти контактний телефон або адресу майстра, але і побачите своїми очима кінцевий результат роботи дизайнера в квартирі або офісі знайомих.
5
Якщо на прикметі немає жодного знайомого, займіться пошуками дизайнера інтер'єру по рекламних оголошеннях в газетах і на інтернет-сайтах. Міська телефонна довідкова служба теж може дати список адрес і телефонів дизайнерів та дизайнерських фірм міста, наявних в їх базі.
6
Вибираючи дизайнера, в першу чергу приділіть увагу його досвіду роботи. Ознайомтеся з його портфоліо - фотографіями вже завершених проектів. Якщо є можливість, побувайте особисто на тих об'єктах, дизайном яких фахівець займався, щоб оцінити ступінь його майстерності.
7
Оцініть самої людини: приємний він вам чи його манери викликають негативні емоції. По-перше, вам доведеться спілкуватися з ним якийсь час, узгоджувати деталі, обговорювати ідеї. По-друге, якщо дивлячись на закінчений інтер'єр ви будете не милуватися ним, а тільки згадувати про те, як вам не подобався дизайнер, жоден навіть самий шикарний проект не викличе у вас почуття задоволення.