Як заварити іван чай.

Цілющі властивості іван-чаю здавна відомі народній медицині. З його допомогою можна лікувати запальні та гематологічні захворювання, хвороби внутрішніх органів і нервової системи.
Інструкція
1
Іван-чай - це висока трава з великими лілово-пурпуровими квітками, зростаюча уздовж канав і доріг, на схилах і лісових вирубках. В її складі є безліч цінних макро- і мікроелементів: нікель, мідь, марганець, залізо, бор і титан. Все це дозволяє використовувати рослину як стимулятора кровотворення і иммуномодулирующего кошти. Крім цього, напій з іван-чаю швидко справляється з головним болем, бореться з безсонням і благотворно впливає на кишечник та інші внутрішні органи.
2
Для приготування напою краще використовувати попередньо очищену або природну воду. Іван-чай - це єдина рослина, з 10 грам якого можна приготувати до 30 чашок цілющого напітка.Вскіпятіте 600 мл води.
3
Дві чайні ложки попередньо подрібненої трави залийте щойно скипіла водою. Накрийте ємність кришкою і дайте рідини настоятися. Через 10-15 хвилин перемішайте готовий напій.
4
У рослині міститься безліч ефірних масел, а тому заварений чай не псується протягом тижня. Проте краще вживати його свіжоприготовленим, так як його корисна дія в цьому випадку буде більш вираженим.
5
Можна заварити іван-чай і іншим способом. Свіже листя молодого рослини покладіть в емальований посуд так, щоб вони прикривали дно на 3-5 см. Залийте їх теплою водою до рівня 10 см. Увімкніть мінімальний газ і повільно нагрійте рідина. Приберіть напій з плити і дайте йому настоятися ще хоча б 10 хвилин. Після закінчення цього часу чай готовий до вживання.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=jbpApAWo9S8
Зверніть увагу
Бажано не змішувати іван-чай з іншими травами або ягодами. Якщо вам не подобається специфічний смак напою, вживайте його з медом або варенням.
Корисна порада
До справжнього моменту протипоказань у іван-чаю не виявлено, тому напій з цієї рослини може використовуватися не тільки в якості цілющого засобу, а й для втамування спраги.