Як змінити іконки на комп'ютері.

Операційна система Windows багата функціями персоналізації і дозволяє повністю міняти зовнішній вигляд робочого простору. Найпростіший спосіб освіжити зовнішній вигляд системи - поміняти значки для часто використовуваних документів.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - набір іконок.
Інструкція
1
Змінити значки можна як за допомогою спеціалізованих програм (наприклад, SP Shell icons, IconForge або JD Icons), так і наявними засобами Windows. В базі системи є великий набір значків, які ви можете використовувати. Якщо серед стандартного набору ви не знайшли підходящих іконок, скачайте їх з інтернету. Завдяки величезній кількості вже створених значків, це не складе великої праці. В Windows для ярликів можна використовувати файли тільки ico формату. Якщо вам необхідно переробити в значок якесь зображення, скористайтеся програмою Icon Empire. Вона безкоштовна і проста у використанні. За допомогою неї переробіть потрібний файл графічного формату в значок формату ico.
2
Для зміни значка окремого ярлика клацніть по ньому правою кнопкою миші. У контекстному меню виберіть пункт "Властивості". Відкрийте вкладку «Ярлик» і клацніть по кнопці «Змінити значок». Відкриється вікно із стандартним набором значків. Виберіть потрібний або вкажіть шлях до папки зі викачаними іконками. Натисніть кнопку «Відкрити», потім Ok. Збережіть зміни, клацнувши по кнопці «Застосувати». Іконка встановлена.
3
Якщо вам необхідно замінити іконки для певного формату файлу, виконайте наступні дії. Відкрийте меню «Пуск» і клацніть по ярлику «Панель управління». У вікні, виберіть підміню «Оформлення і теми». Внизу вікна ви знайдете пункт «Властивості папки», клацніть по ньому і перейдіть на вкладку «Типи файлів». У вкладці ви можете створити своє розширення або змінити зіставлення файлів для існуючих форматів. Виберіть формат, значок якого хочете змінити і натисніть кнопку «Додатково». У вікні, клацніть по кнопці «Змінити значок» і вкажіть шлях до потрібного файлу іконки . Натисніть кнопку Ok і застосуєте внесення зміни.
Після установки операційної системи робочий стіл виглядає стандартно. Це може здатися нудним і позбавленим індивідуальності, тому розробники передбачили можливість зміни зовнішнього вигляду різних елементів. Щоб замінити іконки на комп'ютері, необхідно виконати декілька дій.
Інструкція
1
Перш за все ви повинні подбати про те, щоб на вашому комп'ютері були збережені ті іконки, на які ви хочете замінити стандартні. Колекції іконок можна або завантажити з мережі інтернет, або зробити самостійно. У другому випадку не забудьте конвертувати їх у формат .ico.
2
Змінити вигляд значків можна кількома способами. Існують програми (IconPackager, Auslogics Visual Styler), які дозволяють замінити відразу всі іконки на комп'ютері, зібрати і встановити власні колекції за кілька кліків миші, але якщо ви не хочете встановлювати додаткове ПЗ, можна обійтися і власними силами.
3
Щоб замінити іконку користувальницької папки, підведіть курсор до потрібного значку, клікніть по ньому правою кнопкою миші і виберіть у спадному меню пункт «Властивості». У діалоговому вікні перейдіть на вкладку «Налаштування».
4
В групі «Значки папок» натисніть на кнопку «Змінити значок». Виберіть в додатковому вікні нову іконку з наявних мініатюр або натисніть на кнопку «Обзор» і вкажіть шлях до власної іконці. Щоб нові налаштування вступили в силу, натисніть кнопку ОК, і кнопку «Застосувати» у вікні властивостей.
5
Іконки для таких елементів, як «Мій комп'ютер», «Мережеве оточення», «Мої документи», «Повна корзина», «Порожня кошик» замінюються іншим способом. Клікніть в будь-якому вільному місці робочого столу правою кнопкою миші і виберіть в контекстному меню пункт «Властивості». Або ж відкрийте компонент «Екран» на «Панелі управління» в категорії «Оформлення і теми».
6
В діалоговому вікні «Властивості: Екран» перейдіть на вкладку «Робочий стіл» та натисніть на кнопку «Налаштування робочого столу». В додатково вікні «Елементи робочого столу» виділіть в групі «Значки робочого столу» мініатюру потрібного вам елемента і натисніть на кнопку «Змінити значок». Вкажіть шлях до нової іконці, натисніть кнопку ОК і застосуйте нові налаштування.