Як і де краще вчитися тектоніку.

Танець - один з найдавніших способів без слів висловити свої почуття і емоції, розвинути тілесну гнучкість, продемонструвати той чи інший настрій. Затребуваними є самі різні стилі танцю, як класичні, так і сучасні. Серед сучасних танців величезною популярністю у всьому світі користується тектонік , і багато початківці танцюристи мріють вивчити його, так як тектонік - це найкращий спосіб підкреслити рухами тіла звучну музику.
Інструкція
1
В тектонік е музика є визначальним фактором для рухів танцюриста. Завдання танцюриста в цьому стилі - через пластику по максимуму висловити свої відчуття від музики, від зміни її ритму, від різних інструментальних композицій, і саме тому для освоєння тектонік а необхідно натренувати музичний слух.
2
Навчіться уважно слухати музику, усвідомлювати мелодійні переходи і, що важливо, виділяти із загальної композиції ритм-секцію. Навчитися слухати ритм - найважливіше завдання для початківця танцюриста.
3
Розвивайте почуття ритму - слухайте різну музику, поплескуйте в долоні в сильну частку, а потім спробуйте плескати в слабку долю. Пробуйте отстукивать різні ритми, а також беріть уроки у викладачів, розвиваючих музичний слух.
4
Навчіться не тільки відчувати ритм пісні, а й виділяти в ній ритмічні акценти, на які можна зробити пластичний акцент в танці. Пробуйте танцювати і імпровізувати, потрапляючи в музичні акценти.
5
Наявність музикальності і артистизму набагато важливіше, ніж знання техніки танцю, тому в першу чергу зверніть увагу на розвиток цих двох якостей. Справжній танцюрист тектонік а повинен перетворювати своє тіло в музичний інструмент, і саме від цієї здатності залежить його рівень професіоналізму.
6
Вчіться передавати в танці за допомогою власної пластики якомога більше музичних нюансів, зсувів акценту, ритмічних елементів.
7
Тренуйтеся якомога більше, підвищуючи свій танцювальний рівень. Домогтися високих результатів можна навіть у тому випадку, якщо ви починаєте танцювати з нуля. Головне в навчанні - це наполегливість і бажання.
8
Навчатися можна як у домашніх умовах, так і у викладача в танцювальній студії, але якщо ви вирішили починати навчання вдома, через деякий час найкраще буде продовжити навчання з викладачем, який зможе виправити помилки і домогтися максимально професійного виконання танцю.
9
Знайдіть того викладача, який підійде саме вам і буде достатньо компетентний. І звичайно, переймайте досвід у інших танцюристів - дивіться виступи відомих виконавців тектонік а, стежте за їх технікою, акторською грою, пробуйте повторювати їх руху - це істотно доповнить вашу техніку.