Як зняти передню панель.

Багато автовласників намагаються модернізувати і удосконалювати свого залізного коня. Доопрацювання стосуються не тільки зовнішнього вигляду, але й інтер'єру. Наприклад, багатьох не влаштовує передня заводська панель автомобіля. Вона може скрипіти або бути просто незручною. Щоб позбутися від шуму, її необхідно проклеїти. Також в даний час в автомагазинах можна знайти велику кількість ексклюзивних панелей, які можна встановити замість штатної. Як же зняти передню панель , щоб модернізувати її?
Вам знадобиться
  • Бавовняні рукавички, набір гайкових ключів, тканину або поліетилен, набір викруток.
Інструкція
1
Подбайте про місце, де ви будете проводити розбирання і зняття панелі. Автомобіль повинен стояти на рівній поверхні. Увімкніть гальмо стоянки, щоб закріпити автомобіль на місці. Найкраще робити всі маніпуляції в гаражі. Тоді зможете проводити демонтаж панелі в будь-яку погоду. Заздалегідь підготуйте весь необхідний інструмент для демонтажу. Передні сидіння накрийте якої-небудь тканиною або поліетиленом, щоб не забруднити і не пошкодити їх.
2
Автомобіль повинен бути заглушений. Відкрийте капот і від'єднайте мінусову клему акумулятора. Це необхідно для того, щоб бортова система електроживлення була обессточена. Тепер зніміть всі декоративні заглушки. Також потрібно демонтувати облицювальні частини повітропроводів. Зверніть увагу на те, що всі процедури потрібно проводити в бавовняних рукавичках. Це убезпечить ваші руки від пошкоджень. Також потрібно зняти накладку на рульовому колесі. Само рульове колесо теж необхідно зняти, так як буде заважати демонтажу панелі. Зніміть перемикачі на рульовій колонці.
3
Демонтуйте облицювальні частини на стійках. Пластиковий кожух тунелю, який закриває повітроводи, провідні тепле повітря до задніх пасажирів, також потрібно зняти. Для цього відкрутіть все саморізи, які його кріплять. Тепер кожух тримають тільки пластикові засувки, акуратно відігніть їх і зніміть кожух, потягнувши його на себе.
4
Вивчіть керівництво по експлуатації вашого автомобіля. Там ви зможете знайти схему розташування всіх кріплень панелі. Відкрутіть всі саморізи. Також потрібно відкрутити всі гайки. Тепер панель тримається тільки на пластикових кріпленнях. Потрібно точно знати, де вони всі знаходяться, щоб ненароком не пошкодити їх. Трохи потягніть панель на себе, щоб вона на кілька сантиметрів вийшла з кріплень. Тепер потрібно від'єднати всі дроти і роз'єми. Після повного відключення проводки потрібно потягнути панель на себе до кінця і витягнути її з салону через праві двері.
Корисна порада
Перед відключенням проводки зробіть схему підключення, щоб потім не переплутати дроти при складанні.