Як викликати функцію javascript.

Щоб в завантаженої в браузер відвідувача сторінці спрацювала якась функція, написана мовою JavaScript, в вихідний HTML-код повинен бути поміщений відповідний код виклику. Він повинен бути приписаний до якогось елементу, розміщеному на сторінці, і прив'язаний до якоїсь події, яке може статися з цим елементом.
Інструкція
1
Якщо функція повинна спрацювати ще до закінчення завантаження сторінки в браузер, то її виклик слід помістити в заголовну частину вихідного коду - між тегами і . Якщо код самої функції теж розміщений в заголовку, то рядок з її викликом може йти безпосередньо за закриває дужкою функції. Тестова сторінка з таким варіантом виклику функції може виглядати, наприклад, так:
2
Якщо функція повинна спрацювати після завантаження тіла документа, то її виклик слід помістити в тег body, використавши подія onLoad. Наприклад, так:
3
Якщо задана функція повинна викликатися при кожному натисканні миші в тілі документа, то потрібно задіяти подія onClick того ж тега body:
4
Якщо треба викликати функцію по клацанню в будь-якої певної області сторінки, то можна помістити туди, наприклад, блоковий елемент DIV і ловити його подія onClick:
Блок DIV
5
Клік миші можна використовувати, як привід для виклику функції, майже з кожним елементом сторінки. З зображенням: З кнопкою: З текстовим полем вводу: З посиланням: посилання
6
Для виклику функції після натискання посилання можна застосовувати й інший синтаксис - помістити відповідний JavaScript-код в атрибут href. Наприклад: посилання
7
До будь-якого з цих подій можна додати затримку виклику функції, якщо скористатися методом setTimeout. Наприклад, якщо потрібно викликати функцію через дві хвилини після завантаження сторінки, то можна так написати тег body: Тут час вказується в мілісекундах , тобто одна тисяча відповідає одній секунді.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=DMjvFztDxc4