Як носити підвіску.

Таке ювелірний виріб як підвіска має багатовікову історію. Сьогодні багато жінок також із задоволенням носять це прикраса, проте не всі знають як правильно носити підвіску . Якщо судити з назви, то це прикраса слід кудись вішати, але куди - на одяг, на шию? Справа в тому, що підвіски є мініатюрними прикрасами, які, на відміну від кулонів, можна носити практично на будь-якій частині тіла.
Інструкція
1
Найчастіше підвіски використовуються як шийних прикрас. Носять їх, як правило, на ланцюжку, спеціальної нитки або шнурку. Довжина держателів підвіски може бути якою завгодно. При цьому необхідно враховувати елементарне правило: на довгій і товстої ланцюга мініатюрне прикраса попросту не буде виглядати і легко «загубиться» на ній. Сучасні підвіски можуть мати найрізноманітніші форми. Лаконічні геометричні фігури, романтичні сердечка, витончені квіти, милі звірятка або оригінальна абстракція - все це наші сучасниці із задоволенням носять на своїх витончених шийках. В основному, вибір підвіски залежить багато в чому від її призначення. Приміром, для офісу чудово підійде мініатюрна і витончена підвіска у формі абстрактної геометричної фігури, а для якоїсь вечірки - великий кулон, прикрашений дорогоцінними каменями. Останнім часом деякі модниці стали всиляти в ланки ланцюга відразу кілька підвісок. Таким чином, прикраса «плавно перетворюється» на кольє.
2
Великою популярністю сьогодні користуються знакові підвіски, які є символом тієї чи іншої події в житті. Наприклад, підвіску у вигляді ключика найчастіше дарують людині з нагоди покупки їм квартири чи машини, підвіска-пустушка може бути чудовим презентом до народження малюка. Такі ювелірні прикраси носять, як правило, на браслетах, додаючи періодично в свою колекцію нові «трофеї».
3
Повальне захоплення пірсингом останнім часом стало тенденцією. Багато дівчат проколюють собі пупок, вставляючи в нього мініатюрну підвіску . Також поширений пірсинг носа, брів та мови. Щоб прикрасити проколоті частини тіла, використовуються найрізноманітніші підвіски. Майте на увазі, що найкраще всунути в прокол спеціальну застібку, розстебнувши яку, можна буде замінити підвіску нової, не виймаючи її повністю.
Зверніть увагу
Підвіски для пірсингу повинні бути виготовлені з золота або платини, щоб уникнути окислення і подальшого зараження.
Корисна порада
Сьогодні підвіски багато хто носить не тільки на шиї. Їх одягають на руки, на ноги, на талію і навіть використовують для пірсингу. У тому випадку, якщо підвіски одягаються на кінцівки, вони є додатковим прикрасою браслетів. Примітно, що більшість підвісок універсальні - і ручку гідно прикрасять, і для шиї підійдуть, і підкреслять стрункість ніжок.