Як приховати комп'ютер в мережі.

Іноді виникають ситуації, коли комп'ютер потрібно приховати в мережі, щоб не було видно його значок в мережевому оточенні. Таке може знадобитися, якщо ви захочете підвищити рівень безпеки сервера з бухгалтерією або захистити свій домашній комп'ютер від атак ззовні. Для цього в операційній системі Windows передбачені спеціальні команди.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - права адміністратора;
  • - браузер;
  • - інтернет.
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск», і в рядку "Виконати" введіть команду cmd, потім натисніть Enter на клавіатурі. Таким чином ви запустите командний рядок, в яку і вводяться всі системні команди для управління і настройки операційної системи, в тому числі і настройка мережевих підключень. Також не варто забувати, що параметри реєстру впливають на всю роботу системи, тому намагайтеся робити все правильно, щоб надалі не виникало проблем.
2
Наберіть команду net config server/hidden: yes і натисніть Enter. Ця проста команда сховає ваш комп'ютер з мережі від сторонніх очей. У «Мережному оточенні» інших комп'ютер ов ваш просто не буде відображатися. Для перегляду інших можливостей команди можна набрати в командному рядку net help config server, і система виведе список корисних команд для налаштування мережі. Закрийте командний рядок, натиснувши на хрестик у верхньому кутку екрану.
3
Щоб знову відкрити комп'ютер в мережевому оточенні, вивчіть допомогу по команді, набравши net help config server, і введіть відповідну комбінацію символів. Можна також задати для комп'ютер а унікальну робочу групу через властивості, вибравши вкладку «Ім'я комп'ютер а». При зміні робочої групи комп'ютер буде потрібно перезавантажити. Також ви можете задати унікальну маску під мережі або IP-адресу в іншому діапазоні.
4
В цілому можна сказати, що приховати комп'ютер в мережі не складно. Також можна скористатися сервісом по прихованню IP адреси комп'ютер а. Для цього перейдіть на спеціальний сайт за адресою 2ip.ru. Далі виберіть вкладку з назвою «Анонимайзер». Вам потрібно вибрати країну, IP якій буде відображатися замість вашого. Далі натискаєте сайт, на який потрібно перейти. Тепер ваш комп'ютер в мережі буде повністю прихований від інших користувачів.