Як зав'язати гачок на вудці. зав'язування гачків на донку.

Є безліч способів прив'язування гачків на вудці , і за допомогою кожного з них ви можете утворити досить надійний вузол, якщо все зробите правильно. Однак потрібно пам'ятати, що навіть самий акуратно зав'язаний вузол послаблює міцність повідця. Відбувається це через непереборний деформації перерізу під час затягування волосіні. Розглянемо кілька найбільш надійних і простих у виконанні вузлів для прив'язування гачків на вудках-донках.
Інструкція
1
Простий восьмерочний вузол зав'язується таким чином. Зробіть на кінці волосіні просту вузлову петлю, потім в неї ще раз пропустіть кінець волосіні. Розгорніть петлю, щоб вийшла вісімка. Вставте в неї цівку гачка і затягніть вузол за кінці.
2
Подвійний восьмерочний вузол від простого відрізняється тим, що кінець волосіні пропускається в петлю вже двічі. Після цього цівку гачка охоплюється скрутом, і кінці затягуються. Свивка можна розгорнути і пропустити в «подвійну вісімку» цівку.
3
Вузли з внутрішнім пропуском кінця зав'язуються так. В напрямку поддева, уздовж цівки, накладіть довгу петлю, яка у головки гачка утримується пальцями. Потім кілька разів обмотайте петлю і цівка коротким кінцем волосіні і Протягніть кінець в петлю. Далі акуратно затягніть вузол за два кінця.
4
На черзі вузол вже з зовнішнім пропуском кінця. Утримуйте петлю у поддева пальцями і обмотайте разом з цівкою в напрямку головки коротким кінцем. Протягніть в петлю, що утворилася у поддева, кінець волосіні і затягніть вузол таким же чином, як попередній.
5
І останній вузол - з внутрішнім пропуском кінців. Накладіть на схрещування великої петлі ложе та обмотайте кілька разів другу гілку і цівка гілкою, ближньої до пальців. Кінці затягуйте як звичайно.
Зверніть увагу
При зав'язуванні будь-якого з описаних вузлів накладайте витки вкрай акуратно. Якщо вони будуть один на одного набігати, вузол необхідно буде перев'язати.
Корисна порада
Вузли на гачках, а в особливості недбало зав'язані, можуть ослабнути через деякий час. Щоб ваш вузол мимоволі не розв'язувався, відріжте кінець волосіні з невеликим запасом і оплавьте його, захистивши тим самим вузол від вогню (робити це краще гарячим паяльником).
Перш ніж відправитися на риболовлю, обов'язково до неї потрібно добре підготуватися: придбати вудку, купити наживку і, звичайно ж, зав'язати гачок . Причому, від останнього залежить багато чого, адже якщо, наприклад, гачок буде зав'язаний неправильно, в найвідповідальніший момент він може впасти в воду ... Такий поворот подій вже точно не входить у ваші плани.
Вам знадобиться
  • - волосінь;
  • - гачок;
  • - голка;
  • - ножиці.
Інструкція
1
Складіть невеликий відрізок волосіні вдвічі і прикладіть лісочку до цівки гачка (так щоб невелика петелька звисала) і одним з кінців обмотайте прикладену лісочку навколо гачка (зробіть 6-7 обмоток).
2
Зроблений обмотку затисніть пальцями, щоб вона не ослабла. В залишену петлю просмикніть той кінець волосіні, яким обмотували гачок і стягніть цю петлю. Отримана петля повинна гарненько закріпити кінчик волосіні, запобігаючи цим розв'язання вузла.
3
Відріжте закріплений кінець волосіні, відступивши від стопорной петлі приблизно три міліметри. Потім обріжте другий кінець волосіні. Вузол зав'язаний. Цей вузол називається спіральний вузол із стопорною петлею.
4
Можете також зав'язати спіральний вузол без стопорной петлі. Почніть його зав'язувати точно так само як і спіральний вузол із стопорною петлею. Однак тут є один важливий нюанс: перед початком обмотки цівки гачка обов'язково до цівки прикладіть голку з широким вушком (вушко має бути достатньо широким, щоб можна було в нього протягнути волосінь). Намотайте спіраль і затисніть обмотку пальцями, щоб вона не ослабла.
5
Потім просмикніть кінчик волосіні у вушко голки і протолкніте голку до гачка, простягаючи при цьому кінець волосіні через спіраль. Добре ущільніть витки спіралі.
6
Найпростішим вузлом вважається Palomar. Щоб зв'язати його, зробіть наступні операції: просмикніть волосінь крізь отвір гачка, потім, відступивши на відстані десяти сантиметрів від гачка, розгорніть один кінець волосіні в напрямок гачка і обмотайте їм навколо двох лісок, що йдуть від гачка, п'ять спіралеподібних витків. Потім затягніть вузол: він готовий.
Зверніть увагу
Пам'ятайте: чим легше в'язати вузол, тим слабкіше він буде. Тому підстрахує себе, зв'язавши вузол міцніше.
Корисна порада
Основне гідність спіралеподібних вузлів - щільність, з якою притиснута волосінь. Такі вузли в процесі експлуатації вудки практично не перетираються.