Як позбутися від поліпа жовчного міхура. розсмоктування поліпів жовчного міхура.

Поліпи жовчного міхура - доброякісні новоутворення. Якщо вони мають не дуже великі розміри і ростуть при цьому повільно, можна спробувати пройти курс народної медицини, а потім вже вирішувати, чи варто робити операцію чи ні. Коли нічого не допомагає, зволікати не можна, їх небезпека полягає в тому, що вони можуть переродитися в ракові захворювання, вилікувати які не завжди можливо.
Вам знадобиться
  • - чистотіл;
  • - ромашка.
Інструкція
1
Універсальне рослина - чистотіл, воно не тільки пригнічує ріст новоутворень, але і сприяє їх розсмоктуванню. Варто зауважити, що рослина сама по собі отруйна, але тільки у великих кількостях. Тому можете сміливо приступати до лікування, головне, не збільшуйте рекомендовану дозу. Заваріть 1 столову ложку трави в термосі, заливши 200 мл окропу. Настоюйте 1,5 години. Приймайте по 1 столовій ложці три рази на день за півгодини до їди. Лікуйтеся протягом одного місяця, після чого зробіть невелику перерву (10-14 днів) і повторіть все спочатку.
2
Подрібніть в кавомолці ромашку аптечну і траву чистотілу в рівних кількостях. Заливайте 2 чайні ложки трави в стакан окропу, настоюйте і приймайте по столовій ложці 3-4 рази на день до їди. Приблизний курс лікування - один місяць. Після 10-ти денної перерви пропийте відвар ще один місяць. Потім сходіть на УЗД, можливо, що повторювати лікування вже не доведеться, тому що даний відвар сприяє розсмоктуванню поліпів в найкоротші терміни.
3
Вичавіть сік чистотілу або заваріть 1 столову ложку сухої трави в склянці окропу. Додавайте 1 столову ложку відвару в 2 літри води або 1 столову ложку свіжовичавленого соку. Робіть клізми розчином на протязі 15 днів. Потім робіть перерву 15 днів і повторюйте процедури.
4
Думка лікарів з приводу лікування народними засобами не вселяє оптимізму, але все ж спробуйте. Деякі люди позбулися поліпа в жовчному міхурі буквально за два тижні. В період лікування приймайте жовчогінні засоби, щоб збільшити відтік жовчі з жовчного міхура . Якщо поліп почне швидко рости, негайно погоджуйтеся на операцію. Не завжди це пов'язано з мутацією клітин, існують і інші чинники, які провокують ріст новоутворення, наприклад, сильне запалення. У кожному разі, якщо розмір поліпа перевищує 10 мм, то його варто видалити.