Як вимкнути енергозберігаючий режим.

Не завжди зручно, коли комп'ютер йде у сплячий режим або вимикає живлення екрану, і ви не можете спостерігати за зображенням на моніторі. Іноді в операційній системі виконуються корисні процеси, за якими потрібно слідкувати, не піклуючись про те, щоб кожні 10-15 хвилин «будити» монітор рухом миші. Все, що вам потрібно, це змінити настройки режим а енергоспоживання.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - права адміністратора.
Інструкція
1
Дана процедура є особливу настройку параметрів в операційній системі комп'ютера. Натисніть кнопку «Пуск» і виберіть пункт «Панель управління». Відкрийте розділ «Обладнання та звук» і знайдіть в ньому напис «Електроживлення». Клацніть по ній лівою кнопкою миші. Тут знаходяться всі налаштування, пов'язані з електроживленням комп'ютера. Не варто забувати про те, що неправильна настройка будь-яких параметрів в персональному комп'ютері може нашкодити роботі всій системі, тому намагайтеся уважно читати всі пункти.
2
Подивіться, який з режим ов електроживлення встановлений на вашому комп'ютері. Параметри режим а можна дізнатися, клікнувши по напису «настройки плану». Зайдіть в це вікно. Встановіть час, через який слід вимикати дисплей і комп'ютер увійде в режим . Це може бути параметр від 1 хвилини. Якщо ви хочете, щоб відключення не відбувалося в будь-якому випадку, встановіть значення «Ніколи».
3
В будь-який момент ви зможете змінити час на ваш розсуд. Постарайтеся приблизно розраховувати, після якого часу комп'ютер повинен переходити в сплячий режим . Натисніть на напис «Додаткові параметри харчування». У верхній частині вікна можна вибрати план електроживлення, а в списку нижче можна вибрати параметри для кожного з пристроїв в комп'ютері. Задайте необхідні установки.
4
Можна системних налаштувань ви також можете створити свій план електроживлення, задати пароль на пробудження, дія при натисканні на кнопку харчування, а також отримати інформацію про оптимальну налаштуванні параметрів комп'ютера. Тепер комп'ютер буде працювати в тому режим е, який був заданий вами в настройках системи. Також варто відзначити, що енергозберігаючий режим дозволяє набагато економити енергію.