Як змінити голос diamond. voice changer вдруге пробний період.

Якщо ви постійно спілкуєтеся зі своїми друзями за допомогою програм інтернет-пейджінга, наприклад, Skype, ви можете їх розіграти, змінивши тональність свого голоси . Зовсім не обов'язково прикладати мокру тканину до мікрофона, досить встановити спеціальний додаток.
Вам знадобиться
  • - Voice Changer Software Diamond;
  • - Skype.
Інструкція
1
Якщо скористатися спеціальною утилітою Voice Changer Software Diamond, змінити свій голос не складе проблем. Дана програма не є безкоштовною, тому після закінчення 14 днів її використання вам доведеться її придбати. Її можна завантажити з офіційного сайту www.audio4fun.com. Після переходу на цю інтернет-сторінку натисніть кнопку Trial Download.
2
Після скачування файлів програми необхідно запустити файл з розширення exe, щоб почати установку даної утиліти. Якщо ви не знаєте точно, в який каталог зберігає файли ваш інтернет-браузер, скористайтеся пошуком. Віддайте перевагу пошуку файлів за допомогою сторонніх програм, наприклад, Total Commander - він виконує операцію пошуку в каталогах жорсткого диска в кілька разів швидше стандартної утиліти пошуку операційної системи.
3
Запустіть програму Total Commander, в головному вікні програми знайдіть панель з функціональними кнопками. Натисніть на зображення збільшувального скла (лупи) або натисніть клавіші Alt + F7, у вікні пошуку введіть vcsdemo.exe. Натисніть кнопку «Диски», виберіть пункт «Все локальні», натисніть кнопки «ОК» і «Почати пошук».
4
Знайдений файл необхідно запустити і встановити програму, слідуючи підказкам инсталляционного пакета. По закінченню установки утиліти натисніть кнопку Finish. У вікні, натисніть кнопку «ОК», щоб встановити додатковий драйвер, який здійснюватиме доступ до налаштувань вашої звукової плати.
5
Перед вами з'явиться вікно «Установка устаткування», яке попереджає про непідписаному драйвере для встановленого обладнання. Т.к. дана програма була протестована багато разів і не на одному комп'ютері, натисніть кнопку «Все одно продовжити».
6
Тепер залишилося запустити програму Voice Changer Software Diamond. Якщо на робочому столі немає її ярлика, натисніть меню «Пуск», виберіть пункт "Всі програми", потім натисніть Voice Changer Software і виберіть пункт Voice Changer. У вікні, натисніть кнопку Click here для отримання можливості випробувати програму протягом 14 днів.
7
На сторінці, веб-браузера необхідно скопіювати код активації, який знаходиться в полі Your Activation Code. Поверніться до вікна програми і вставте отриманий код в поле Activation Code, потім натисніть кнопку Submit. При успішній активації пробного періоду на екрані з'явиться вікно з заголовком Activation process completed.
8
Натисніть на іконку Nickvoices, щоб вибрати варіант перетворення голоси . Для перетворення чоловічого голоси в жіночий скористайтеся командами групи For Male Input Voice (Girl, Woman 1 і Old Woman). Для зворотного перетворення скористайтеся командами групи For Female Input Voice (Boy, Man і Old Man).
9
Для збереження вибраних налаштувань голоси необхідно натиснути пункт «Дзвінки», потім пункт «Звукові настройки». У вікні звуку, виберіть елемент «Мікрофон», виставите Avnex Virtual Audio Device і натисніть кнопку «Зберегти».
Зміна голоси за допомогою комп'ютерних програм застосовується в телефонних розмовах з метою розіграти співрозмовника або приховати свій справжній голос. Крім того, голос змінюють професійні звукорежисери при записі пісні для створення спецефектів. В обох випадках можна використовувати одні й ті ж додатка.
Інструкція
1
Встановіть програму "Scramby" за посиланням внизу. Відкрийте звуковий редактор чи програму для телефонних розмов. В меню «Інструменти» знайдіть групу «Налаштування», далі «Основні» і «Налаштування звуку». В поле «Аудіовхід» виберіть "Scramby".
2
Відкрийте Scramby. Підключіть до комп'ютера мікрофон, налаштуйте звук. Натисніть кнопку «Далі».
3
Перевірте налаштування за допомогою кнопки "Test". Натисніть кнопку «Готово».
4
Виберіть тип і тембр голоси , фонові звуки. Починайте розмову або запис звуку.
5
Скачайте і встановіть програму "Voice Changer 6.0 Diamond".
6
Підберіть скін. Включіть і перевірте мікрофон, налаштуйте звук на нижній панелі. Відкрийте першу вкладку налаштувань.
7
У вкладці "Ignore filter" виберіть програми, в яких звук мінятися не буде. В останній вкладці вкажіть програми з обов'язковим зміною звуку.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=22t5FHWZJcc
Зверніть увагу
У цій статті подивимося, як змінити Ваш голос, коли Ви говорите в мікрофон, природно таке перетворення голосу потрібно робити в реальному часі, що ускладнює завдання для програм, що змінюють голос. В основному, це потрібно для того, щоб приховати свій реальний голос в цілях анонімності в голосових мережах. Програма, яку будемо застосовувати для зміни голосу в мікрофоні, дозволяє змінювати також голос виконавця пісні.
Корисна порада
Утиліта допоможе вам редагувати аудіофайли найпопулярніших форматів - будь то MP3, WAV, WMA, OGG, FLAC. Якщо доріжка, голос в якій необхідно замінити, ще не готова - ви можете створити нову, зробивши запис з мікрофону. Змінити голос в аудіозаписі на смішний або лякаючий легко - для початку треба скачати і встановити програму, изменяющую голос - «АудиоМАСТЕР». Дистрибутив важить всього 50 Мб, що не змусить вас довго чекати закінчення завантаження.