Як видалити файли в телефоні.

Більшість сучасних телефонів дозволяють розширювати внутрішню пам'ять за рахунок карт високого обсягу. У випадку, якщо карта не передбачена і об'єм внутрішньої пам'яті залишає бажати кращого, рано чи пізно ви можете зіткнутися з необхідністю видалення файлів на телефоні . Більшість системних картинок і мелодій не є чимось цінним, тому вони підлягають видаленню в першу чергу.
Інструкція
1
Видаліть файли через меню телефону. Дислокується файли, які ви хочете видалити. Виберіть їх і видаліть за допомогою меню управління файлами. У випадку, якщо вони є заблокованими для видалення, і у вас не виходить їх видалити, переходьте до наступного пункту.
2
Синхронізація телефону з комп'ютером. Для цього вам знадобиться дата кабель, драйвера для телефону, а також програмне забезпечення для синхронізації. Як правило, все це продається в комплекті разом з телефоном. В іншому випадку, скористайтеся пошукачем для того, щоб знайти драйвера і програмне забезпечення для синхронізації. Обов'язково простежте за тим, щоб драйвера, програма і дата кабель підходили саме для вашої моделі телефону. Встановіть драйвера і програму для синхронізації, після чого підключіть кабель. Переконайтеся, що програма "бачить" телефон.
3
Виділіть ті файли, які вам не потрібні. Це можуть бути заводські мелодії, картинки, а також відео, розташовані у відповідних директоріях. Після того, як ви їх виділіть, натисніть на кнопку "delete", а після цього підтвердіть видалення. Якщо операція не увінчалася успіхом, замініть їх на файли з такою ж назвою, але вагою в один кілобайт. Справа в тому, що на телефонах іноді стоїть захист, що забороняє видалення, але що дозволяє замінювати файли на однойменні.
4
У разі, якщо жоден з варіантів, наведених вище, не вдався, використовуйте перепрошивку. Для цього вам знадобиться спеціальне програмне забезпечення, а також прошивка, яка не містить не потрібних вам файлів. Використовуйте пошуковик щоб знайти всі необхідні файли, після цього підключіть телефон до комп'ютера. Перепрошити телефон, ретельно дотримуючись інструкції. Якщо ви сумніваєтеся у своїх силах, краще віддати телефон до сервісного центру.