Як дізнатися свій тип шкіри.

Залежно від функції сальних залоз, існує чотири типу шкіри: нормальна, жирна, суха і змішаний тип (комбінована шкіра). Дуже важливо дізнатися свої тип шкіри, так як тільки завдяки цьому можна забезпечити правильний догляд за нею.
Інструкція
1
Визначити, до якого з чотирьох типів відноситься ваша шкіра, допоможе звичайний папір. Отже, помийте обличчя спочатку дуже гарячою, а потім холодною водою. Не витирайте його рушником, почекайте, поки вода випарується. Після години, прикладіть до обличчя аркуш паперу.
2
Якщо залишилися жирні сліди від чола, кінчика носа і підборіддя, значить, шкіра у вас нормальна. Догляд за нормальною шкірою досить простий, тому що він, як правило, полягає в підтримці шкіри в тому ж вигляді як можна більш тривалий час. Нормальна шкіра має здоровий вигляд, матовий відтінок, помірне салоотделение. Для того щоб нормальна шкіра якомога довше такий залишалася, необхідно регулярно її очищати і пом'якшувати. Не забувайте щовечора змивати макіяж, регулярно очищати шкіру за допомогою м'якого скрабу, використовувати лосьйони та тоніки для нормальної шкіри, вдень наносити зволожуючий або пом'якшувальний крем.
3
Якщо слідів на папері не залишилося, у вас суха шкіра. Суха шкіра не тільки виглядає не естетично, але і стягує особа, доставляючи неприємні відчуття. Вона, як правило, є наслідком неправильного харчування, захворювання або недостатньої вологи. Проблеми з сухою шкірою збільшуються з віком, так як на ній дуже легко утворюються тріщини і зморшки. У боротьбі з сухістю шкіри допоможуть: раціональне харчування, вживання великої кількості вітамінів і звичайної питної води. Також за нею необхідний делікатний догляд за допомогою спеціальних косметичних засобів.
4
Якщо весь лист просякнутий жиром, значить, у вас жирна шкіра. Жирна шкіра завдає чимало проблем. Неприродний блиск, розширені пори, почервоніння, чорні точки, прищі, сальні кірки і т.д. Не поспішайте впадати у відчай! Якщо у вас жирна шкіра, необхідно вмиватися два рази на день - вранці і ввечері. Спочатку распарьте обличчя гарячою водою, потім намильте. Коли мильна піна підсохне, змийте її дуже холодною водою. Така процедура спочатку розширює пори, дозволяючи очистити їх від бруду і надлишків сала, а потім звужує їх.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=9sUJ-uWGJig
Корисна порада
Для будь-якого типу шкіри корисні контрастні вмивання поперемінно то дуже гарячою, то холодною водою. Завершувати умивання варто холодною водою.