Як фотографувати феєрверк.

Феєрверк - неодмінний атрибут сучасних свят. Бути присутнім при його запуску - захоплююче видовище. Бажання зберегти яскраві спалахи виникає у багатьох присутніх, але фотографувати феєрверк буває важко через невідповідних умов зйомки, особливо непрофесіоналам.
Вам знадобиться
  • - Фотоапарат;
  • - штатив;
  • - спускний тросик.
Інструкція
1
Найскладніше при зйомці феєрверків - правильно кадрувати знімок. Якщо є можливість, прибудьте на місце зйомок заздалегідь і з'ясуйте, звідки буде здійснений запуск і де він буде видно найкраще.
2
Знайдіть місце, в якому вам не заважатимуть люди, підберіть красивий передній план. Заздалегідь продумайте, яким об'єктивом буде зручніше користуватися, яке фокусна відстань встановити.
3
Особливу увагу приділіть правильному підбору фокусної відстані, т.к. вам доведеться швидко наводити фотоапарат на потрібну частину неба в певний момент. Часу на довгий підбір і компоновку кадру у вас не буде. В цьому плані зручно користуватися ширококутним об'єктивом, а кадрування призвести вже при пост-обробці.
4
При зйомці завжди використовуйте штатив. При недостатньому освітленні вам доведеться використовувати тривалу витримку. При зйомці з рук це зіпсує відповідальний кадр, т.к. найменше тремтіння призведе до змащеному знімку.
5
Для спуску затвора використовуйте дистанційний пульт або тросик. Це дозволить захистити камеру від додаткових коливань і отримати знімок з ідеальною різкістю. Ви також можете скористатися таймером для спуску затвора, але це не гарантує спрацьовування в потрібний момент.
6
Залежно від навколишнього оточення і кількості світла встановіть діафрагму в значення від f/8 до f/16.Более важливим, ніж діафрагма, є вибір значення витримки. Феєрверк і знаходяться в постійному русі , отже, для отримання красивого кадру необхідно правильно підібрати оптимально тривале значення.
7
Найкраще знімати в режимі «bulb», він дозволить вам утримувати затвор відкритим до того часу, поки утримується кнопка спуску. Це допоможе контролювати тривалість витримки в реальному времени.Но утримуйте затвор надто довго, це може привести до переекспонування кадру.
8
Знімайте з низьким значенням Iso, щоб позбутися від шумів на фотографії, значення 200 цілком достатньо.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=z632c_4fG9Q