Як виміряти розмір рукавичок. Як правильно міряти рукавички.

Щоб рукавички красиво облягали дамську ручку і надавали ансамблю одягу тільки елегантний вигляд, їх потрібно правильно підібрати. Правильність вибору ґрунтується на кількох критеріях, але головний з них - рукавички повинні неодмінно відповідати розміром вашої руки.
Інструкція
1
Якщо вам невідомо, який розмір рукавичок вам підійде, беріть в руки сантиметр і виміряйте спочатку обхват кисті правої руки. Робити це потрібно на рівні 5-го п'ястно-фалангового суглоба. Отримане значення має бути виражене у сантиметрах. Також не забудьте його округлити до цілого числа. Ось це число і буде вашим розміром.
2
Жіночі рукавички випускаються з розмірами з 17-го по 30-й номер, а чоловічі - з 20-го по 32-й. Однак торгуючі організації можуть зробити спеціальний замовлення підприємству-виробнику рукавичок на виготовлення рукавичок великих розмірів. Так у жінок з'являється можливість купувати рукавички 24-30 розмірів, а у чоловіків - 31-38.
3
Також існує стара система розмірів. Вона досі зустрічається на деяких етикетках. Для визначення по цій системі вашого розміру поділіть окружність кисті, виражену в сантиметрах, на умовну одиницю. Вона має значення 2,7. Так розміром 23 по метричній системі відповідає номер 23/7 = 8? (Якщо округлити) за системою старої.
4
Шкіряні зимові рукавички на підкладці краще будуть зігрівати ваші руки, якщо їх купить не точно по вашому розміром , а на чверть номера більше.
5
Однак при виборі шкіряних рукавичок важливо не тільки правильно підібрати розмір, але і правильно надіти рукавички на руки з першого разу. Тоді вони будуть красиво сидіти на руці. Для початку розповімо, як не варто надягати рукавичку: чи не засовуйте в неї всі п'ять пальців відразу і не натягуйте рукавичку, тримаючи за подолік - так вона або одягне криво, або і зовсім порветься.
6
Спочатку натягніть рукавичку на 4 пальці, не рахуючи великий, при цьому звернув подолік. Після того як ваші пальці увійдуть в рукавичку, щільно і без перекосів, Вкладіть великий палець, одночасно загортаючи подолік. Акуратно розгладьте надягнуту рукавичку рукою, домігшись того, щоб на рукавичці не залишилося жодної складочки. Якщо рукавички вам ну дуже сподобалися, але вам складно їх одягати, хоча будучи надітими, вони добре сидять на руці, насипте в рукавички трохи тальку - надягати їх після цього буде відчутно легше, а шкоди вашим рукам тальк ніякого не завдасть.
Розмір руки важливо знати при покупці рукавичок. Багато губляться, купуючи їх, наприклад, в подарунок рідним і друзям. Тут неможливо соориентироваться по зростанню або віку людини, тому що руки можуть бути більш пухкими або худими незалежно від інших розмірів людини.
Інструкція
1
Розмір рукавички визначається розміром руки, яким вважається обхват долоні в найширшому місці. Загальновідомо, що та рука, яка більш активна у людини трохи більше інший, тому міряють обхват провідною руки.
2
Візьміть сантиметрову стрічку або шнурок і обхопіть долоню провідної руки в місці, де починають промацуватися суглоби пальців. Великий палець захоплювати не треба. Запишіть це число і звірте з таблицею розмірів.
3
Таблиця розмірів для жінок: 16,5 см відповідає 6-му размеру17,5 см - 6,5 размер19 см - 7 размер20,5 см - 7,522 см - 8Табліца розмірів для чоловіків: 20,5 см - 7,522 см - 823 см - 8,524 см - 926 см - 9,5
Зверніть увагу
Європейські рукавички передбачають більш вузьку долоню і більше довгі пальці, тоді як азіатські вироби розраховані на більш широкі долоні і короткі пальці. Довжина останніх ніяк на ярликах не вказана, тут вже доводиться тільки міряти, щоб визначитися з покупкою.