Як накачати м'язову масу швидко.

Якщо ви хочете накачати м'язи всього тіла, зверніть увагу на те, що необхідно буде не тільки тренуватися, але і стежити за своїм харчуванням. Складена дієта повинна містити велику кількість білків. Крім того, буде не зайвим скласти розклад занять.
Інструкція
1
Спочатку потрібно вибрати ті дні, в які ви зможете займатися завжди (тренування повинні бути регулярними) Починати заняття з загальних вправ, націлених на розвиток м'язів всього тіла. Виконувати їх буде зручно не тільки в спортзалі, але і в домашніх умовах.
2
Перша вправа направлено на накачуванням плечових м'язів і м'язів спини. Виконується воно на турніку. Для початку візьміться за поперечину широким хватом і постарайтеся підтягнутися так, щоб вам підборіддя виявився вищим за рівень самої перекладини. Вниз опускайтеся не кваплячись, в іншому випадку ви потягнете зв'язки або м'язи. Зверніть увагу ще й на те, що повністю випрямляти руки і робити перепочинок не слід (краще відразу ж повторити вправу). Перший час займайтеся без обтяжень, дайте своїм м'язам прийти в тонус. А тим, хто вже займається з додатковими навантаженнями, додавати вагу необхідно тільки поступово, не напружуючи організм непосильними фізичними вправами.
3
Накачувати м'язи грудей можна за допомогою віджимань. Починати заняття варто з шести або восьми повторень, лише з часом переходячи до 15-ти або 20-ти повторень. Для підвищення ефективності тренувань виконуйте за один підхід якомога більше число віджимань (тобто краще зробити менше підходів, але викласти максимальні сили).
4
Щоб тренувати м'язи ніг, робіть присідання. Починати тренування краще з оптимальної кількості повторень: десяти-п'ятнадцяти, не більше. З часом збільшуйте їх число, доводьте його до ста. До речі, при виконанні вправ дотримуйте кілька простих правил: тримайте спину прямо, стегна утримуйте паралельно підлозі, а спину - прямо. Тренуючись тільки таким чином, ви зможете проробляти найбільшу кількість м'язів на ногах.
5
Не забувайте і про м'язи рук: сядьте і візьміть в руки гантелі. Спину тримайте прямо, не згинайте її. Піднімайте гантелі (руки при цьому згинайте до межі). Потім опустіть гантелі, випряміть кисті рук. Повторювати таку вправу необхідно 8-10 разів.
Зверніть увагу
Питання «як накачати м'язи в домашніх умовах?» Так і залишається одним з найпопулярніших питань серед початківців бодібілдерів. Якщо ви будете дотримуватися мого плану тренувань, який дуже інтенсивний, але в той же час супер еффектіность, то через деякий час зможете набрати м'язову масу, обрости рельєфними м'язами і похвалитися вашим сухорлявим статурою.
Корисна порада
Як накачати м'язи вдома. Вправи будемо виконувати на підлозі і на турніку. У якості «зайвого» ваги будемо використовувати рюкзак, в який, для початку, покладемо «Радянський енциклопедичний словник» і приступимо до виконання вправ. Не прагніть накачати велику м'язову масу будь-яку ціну. У вуличній бійці вона не допоможе, а після того, як закинете тренування на кілька років (а таке буде!) Ця маса запливёт жиром.
Красиве тіло - запорука здоров'я та уваги оточуючих людей. Багато спортсменів хочуть накачати м'язову масу швидко, але для цього необхідно знати фізіологію організму і приготуватися до наполегливим тренуванням.
Інструкція
1
Для швидкого і якісного набору м'язової маси усвідомите три речі. Вам необхідно правильно організувати тренувальний процес, правильно харчуватися і правильно відпочивати. Для організації тренінгу виберіть зал, де якнайменше тренажерів. Вам знадобляться вільні ваги - гантелі, штанги, якомога більше млинців до них. А також потрібні силові стійки для приседов і станової тяги, бруси і турнік. Непогано, якщо ви знайдете хорошого тренера, бажано колишнього важкоатлета, який покаже вам правильну техніку виконання вправ, що не буде напихати вас всякими незрозумілими таблетками і змушувати робити по 10 вправ за тренування.
2
Ваш тренінг буде складатися усього з трьох вправ. Це станова тяга, присідання і жим лежачи. Почніть комплекс зі станової тяги. День відпочинку. Потім виконайте присідання. День відпочинку. Потім жим лежачи і два дні відпочинку. Далі все заново. Тобто на кожному тренуванні ви виконуєте всього лише одну вправу. Дуже важливо постійно збільшувати навантаження і робити це правильно. Збільшуйте навантаження наступним чином: кожну вправу ви виконуєте в 5 підходах по 5 повторень з певною вагою на грифі. Як тільки ви якісно змогли виконати всі п'ять підходів, не порушуючи техніку виконання вправи, сміливо додавайте на штангу 5 кг. І знову заново, поки не вийде виконати 5 по 5. Так, з часом, ви дійдете до значних ваг. Ну а далі самі подумайте, якщо ви будете жати 140 кг., Робити станову тягу з вагою в 180 кг. і присідати з 160 кг. чи буде ваша м'язова маса маленькою?
3
Харчуйтеся правильно. Їжте більше білкової їжі - курку, яловичину, сир, рибу. Також вам будуть потрібні вуглеводи - рис, гречка, вівсянка, макарони. Пийте натуральні соки і включайте в свій раціон свіжі фрукти і овочі. Кожен день пийте зелений чай. Це потужний антиоксидант, який допоможе вам швидше відновлюватися після важких тренувань. Обов'язково вживайте мед. Там міститися мікроелементи, яких немає в інших продуктах. Спіть мінімум 8 годин на день. Це одна з необхідних умов якісного відновлення.