Як налаштувати інтернет на ноутбуці по локальній мережі.

Для настройки синхронного доступу в інтернет з декількох комп'ютерів рекомендують створювати локальні мережі. Крім того, їх необхідно вміти правильно налаштувати, щоб уникнути проблем зі створенням загальних ресурсів.
Вам знадобиться
  • - Wi-Fi адаптер.
Інструкція
1
Створити локальну мережу між комп'ютером і ноутбуком можна двома способами. Для забезпечення найбільшої швидкості обміну інформацією рекомендують створювати дротову мережу. Щоб зберегти мобільність ноутбука - бездротову. У тому випадку, якщо ви вибрали другий варіант, придбайте Wi-Fi адаптера.
2
Підключіть цей пристрій до порту PCI материнської плати або USB-роз'єму, в залежності від типу придбаного адаптера. Встановіть драйвери для цього обладнання.
3
Відкрийте центр управління мережами і загальним доступом. Перейдіть в меню «Управління бездротовими адаптерами». Натисніть кнопку «Додати». Для переходу до меню настройки мережі натисніть кнопку "Далі".
4
Введіть ім'я майбутньої мережі. Виберіть варіант шифрування даних (WEP або WPA-PSK). Встановіть пароль, що відповідає обраному типу безпеки. Активуйте функцію «Зберегти параметри мережі». Натисніть кнопку «Далі», а потім - «Готово».
5
Відкрийте властивості бездротового адаптера. Перейдіть до налаштування протоколу інтернет а TCP/IPv4. Встановіть статичний IP-адресу для цього пристрою, рівний 100.100.100.1.
6
Відкрийте настройки підключення до інтернет у на даному комп'ютері. Перейдіть у вкладку «Доступ». Дозвольте вашої бездротової мережі використовувати дане підключення до інтернет у.
7
Увімкніть ноутбук. Активуйте пошук бездротових мереж. Підключіться до створеної вами Wi-Fi точки доступу. Відкрийте настройки параметрів бездротового адаптера. Встановіть наступні значення для необхідних пунктів даного меню: - 100.100.100.2 - IP-адреса; - 100.100.100.1 - основний шлюз; - 100.100.100.1 - альтернативний і DNS-сервери.
8
Порвіте з'єднання з інтернет ом на першому комп'ютері. Здійсніть це підключення заново. Переконайтеся в наявність доступу до інтернет у на ноутбуці .