Як вивчити арабську мову. Як я вивчав арабську.

Арабська мова є одним з офіційних мова ов ООН. На сьогоднішній день, так як число носіїв мова а стрімко збільшується, зростає і роль арабського мова а як одного з мова ов міжнародного спілкування. Вивчити цей складний мова можливо ефективно і якісно, якщо слідувати неважким правилам.
Вам знадобиться
  • - Самовчитель з арабської мови (краще кілька посібників);
  • - вільний доступ до інтернет-ресурсів;
  • - зошити (дві по 80 аркушів, одна по 24).
Інструкція
1
Позначте мета вивчення мова а. Чітко поставлена мета мотивує на досягнення результату. Бачачи мета, ви зможете розбити вивчення на необхідні етапи і коригувати навчальну діяльність у власних інтересах.
2
Почніть вивчати арабську мова з його літературного варіанта. Справа в тому, що в арабському мова е багато діалектів, і вивчення якогось одного з них помітно звузить коло вашого спілкування, тоді як літературний варіант зрозумілий представникам усіх арабських діалектів.
3
Займайтеся не рідше трьох разів на тиждень. Систематичне, бажано щоденне вивчення мова а дає більш надійні результати, ніж навчання раз на тиждень. При відсутності регулярних занять пройдене швидко забувається.
4
Приділіть особливу увагу вивченню арабського алфавіту. При відносній легкості у вивченні граматики цього мова а, основна складність, з якою ви зіткнетеся, - це ледь помітні відмінності в написанні деяких букв, від яких залежить значення слова.
5
Заведіть окремий зошит для граматики і виконання вправ, а також велику словникову зошит, в яку на початковому етапі навчання записуйте готові фрази і стійкі вирази.
6
Використовуйте велику кількість аудіоматеріалів. Фонетика арабського мова а характеризується наявністю таких звуків, які зовсім не характерні для російського мова а (арабська мова сповнена шиплячих звуків, наприклад). Аудіоматеріали допоможуть вам освоїти правильну вимову.
Зверніть увагу
Приголосні букви арабського алфавіту відіграють вирішальну роль у визначенні значення слова, а голосні відповідають за його граматичну форму (причому тільки довгі голосні використовуються на листі). І не забувайте, що арабські слова пишуться і читаються справа наліво.
Корисна порада
Іноземна мова краще засвоюється з опорою на рідній або раніше вчинений іноземну мову. У вивченні арабської вам допоможе знання івриту, але якщо таких пізнань немає, спирайтеся на рідну мову. При вивченні різних рівнів мови зіставляйте аналогії і відмінності. Це допоможе не тільки краще засвоїти арабську мову і письмо, а й глибше зрозуміти цю культуру.