Як визначити справжню шкіру.

На жаль, буває так, що деякі продавці одягу і взуття намагаються перехитрити своїх клієнтів, видаючи бажане за дійсне. Зокрема, вироби зі шкірозамінника вони видають за шкіряні, тим самим збільшуючи на них ціну. Спробуємо розібратися, як визначити справжню шкіру , щоб уникнути обману і не потрапити в халепу.
Інструкція
1
Одним з найнадійніших способів визначити справжність натуральної шкіри є її термічна особливість. Прикладіть руку до шкіряного виробу, якщо шкіра швидко потеплішає, то вона натуральна. Якщо ж виріб залишиться холодним, то воно, без сумніву, виготовлено зі шкірозамінника.
2
Ще один вірний спосіб визначити справжність шкіри - вивчити уважно необроблений краєчок шкіри. Як правило, на зрізі штучної шкіри видно плівкове покриття з лицьової частини, а також нижній шар з тканини, до якого це покриття приклеюється. Справа в тому, що головна відмінність натуральної шкіри від штучної - це те, що підробка розшаровується, а справжня шкіра - ні.
3
При перевірці шкіряного виробу спробуйте визначити його взаємодію з вологою. Капніть на шкіру водою: справжня вбере вологу і трохи стемніє, а синтетика залишиться без змін. Цю операцію можна проводити і на доданих зразках шкіри, і на самому виробі. Майте на увазі, що всі якісні шкіряні вироби мають бирку-зразок.
4
Також вам слід знати, що натуральна шкіра майже завжди товщі штучною. Якщо ви хочете перевірити на справжність замшу, то проведіть по її поверхні рукою. Ворс повинен обов'язково відхилитися, а колір виробу трохи потемніти.
5
Натуральність шкіряних туфель або черевик можна перевірити простим згином вироби. Для цього зігніть носок до п'яти (звичайно, в межах розумного). Якщо шкіра натуральна, то на місці згину ніякої канави не залишиться. Якщо ж видно глибокий слід, то на жаль ... Туфлі виготовлені зі шкірозамінника.
Корисна порада
Раніше, щоб відрізнити натуральну шкіру від підробки, виріб просто трохи підпалювали. Однак сьогодні цей спосіб остаточно втратив свою актуальність: багато виробників винайшли спеціальні добавки, які не дають штучній шкірі плавитися. Визначати шкіру на нюх сьогодні теж безглуздо, оскільки будь замінник легко забезпечити особливим шкіряним запахом.
У виробництві шкіряних виробів використовуються матеріали різної якості. Кожен з них має свій ступінь зносостійкості. Як же визначити, куртка з якого матеріалу прослужить довше і справжня це шкіра?
Інструкція
1
Недорогі куртки шиють зі свинячої шкіри. Це найпопулярніший матеріал, що використовується в пошитті верхнього одягу. Тільки така куртка не прослужить дуже довго, тому що незабаром втратить свою форму, а на її поверхні з'являться потертості.
2
Найбільш міцною є бичача шкіра, яка збільшує термін служби шкіряної куртки. Товщина і жорсткість матеріалу сприяють тому, що волога не просочується, і річ довгий час буде виглядати як нова.
3
Справжність і якість шкіри можна перевірити кількома способами. Деякі з них незастосовні до речі під час її покупки в магазині. Але є найбільш прості і доступні методи, які дозволять визначити справжність і якість товару.
4
Для початку доторкніться до шкіряній речі рукою. Відчуйте її своєю долонею. Якщо це натуральна шкіра, то вона швидко нагріється від руки. Штучні матеріали довгий час залишаються холодними.
5
При покупці шкіряної куртки слід капнути на неї кілька крапель води. Якщо вони не вбралися, значить, виріб виготовлений зі шкірозамінника. Натуральна шкіра швидко вбирає воду, а на місці крапель трохи темніє.
6
Зверніть увагу на крайку куртки. Якщо це штучний матеріал, то вона буде гладкою. Кромка виробів з натуральної шкіри на дотик шорстка.
7
Обережно проведіть нігтем по поверхні куртки. Якщо залишилися подряпини, значить, виріб виготовлений зі шкірозамінника. На натуральній шкірі не повинно залишатися жодних слідів від нігтя.
8
Куртка може бути виготовлена з пресованої шкіри. Зовні вона дуже схожа з натуральним матеріалом. Щоб не помилитися з вибором речі, потрібно ретельно перевірити її на предмет підробки.
9
Важливу роль відіграє і якість фарбування куртки. Адже нікому не принесе радості облізла шкіра. Щоб перевірити якість фарбування, візьміть білий шматочок тканини і потріть їм поверхню шкіряного виробу. Якісна фарба ніколи не залишить слідів на іншому матеріалі.
10
Також зверніть увагу на такі дрібниці, як шви, якість крою і фурнітуру. Краю речі повинні бути акуратно обмітають. Шви у якісної шкіряної куртки будуть рівними. Стирчать нитки - ознака підробки. Хороший виробник не допустить неякісних гудзиків, блискавок або кнопок. Блискавка повинна легко відкриватися і закриватися, а кнопки і гудзики - зручно застібатися і при цьому бути міцно пришиті.
11
Зверніть увагу і на підкладку куртки. Якщо передбачається носити річ восени і навесні, то підійде матеріал з поліестеру або віскози. Демісезонна куртка передбачає підкладку з натурального хутра. У такій речі буде тепло навіть взимку. Не рекомендується купувати вироби з синтетичними прокладками, так як вони швидко розпускаються в місцях швів.