Як налаштувати роутер Asus 520.

Для створення інтернету всередині локальної мережі рекомендують використовувати маршрутизатори або роутери . Коли потрібно забезпечити доступом до інтернету ноутбуки, краще вибирати Wi-Fi маршрутизатор.
Вам знадобиться
  • - мережевий кабель.
Інструкція
1
Спочатку виберіть Wi-Fi маршрутизатор. Це обладнання повинно володіти характеристиками, схожими з параметрами мережевих адаптерів ноутбуків. Вивчіть інструкцію до ноутбуків і знайдіть там види безпеки і типи передачі радіосигналу, які підтримують їх бездротові адаптери.
2
В тому випадку, якщо у вас немає паперової копії керівництва користувача, відкрийте офіційний сайт компанії, що випускає дані моделі бездротових адаптерів або ноутбуків.
3
Придбайте Wi-Fi маршрутизатор. В даному випадку це буде пристрій Asus 520. Підключіть його до електромережі. З'єднайте з портом WAN мережевий провід, наданий провайдером.
4
До одного з чотирьох каналів LAN підключіть мережний кабель, другий кінець якого з'єднайте з мережним адаптером стаціонарного комп'ютера або ноутбука.
5
Увімкніть обладнання, поєднане з Wi-Fi маршрутизатором. Запустіть браузер. В поле вводу url-адрес введіть http://192.168.1.1. У вікні натисніть кнопку OK. Це потрібно для швидкого налаштування підключення до інтернету.
6
Заповніть необхідні поля наступних меню так, як це рекомендує зробити ваш провайдер. Обов'язково включіть параметри DHCP і NAT. Введенням налаштувань і натисненням кнопок Next дістаньтеся до меню Configure Wireless Interface.
7
В поле SSID введіть ім'я бездротової точки доступу. В наступному полі (Security Level) виберіть тип безпеки. Рекомендують використовувати протоколи WPA або WPA2-PSK, якщо вони підтримуються вашими ноутбуками.
8
В поле Passpharse введіть пароль для доступу до мережі. Натисніть кнопку Finish для завершення налаштувань.
9
Підключіть до створеної точки доступу бездротові пристрої, а стаціонарні комп'ютери з'єднайте з портами LAN маршрутизатора. Перевірте наявність доступу в інтернет у всіх підключених пристроїв.